Boyuma ve kiloma Uygun Kadro

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
1.90 boyunda 84 kiloya sahibim. Şehir içi kullanacağım kadro olarak amörtisörsüz olursa da sadece maşada amörtisörlü bisiklet arıyorum. Şehir içi ulaşım ve spor amaçlı kullanacağım. City tarz değil de mtb istiyorum. Asfalta rahat hızlanabilecek ve fiyat olarak 350 sınırında bisiklet bakıyorum. İyi ve gösterişli bir şey de bakmıyorum çünkü bisikletimi tekrar çaldırmak istemiyorum :D .

Düşündüğüm modeller ikinci el bulabilirsem Sedona Borla
Salcano Leonardo
Geotech Energy

Kadro boyu konusunda emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

serkkan

Forum Demirbaşı
Tepki
240
slm,

20-21 ' bir mtb sana uyar TREK in ucuz modelleri olmazmı ? yada 2.elden toplamaya çalış iyi bişey , bol pedallı günler....:in:

• Beğen
Tepkiler: mehmet gülmez

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
Şu bisiklet nasıl

ORJİNAL HEMDE SIFIR KUTUSUNDA'' 21x26 inch 12 VİTES ''SHIMANO'' DAĞ BİSİKLETİ

Ürün yurtdışından hediye gelmiştir sıfır ve kutusunda durmaktadır.Fotograf çekimi için ilk defa kutusu açılmıştır fakat sıfır olarak satılacağı için poşetlerini açmadım. 21x26 inch dağ bisikletidir.

Yapı olarak çelik konstrüksiyona sahiptir ve oldukça hafiftir.12 vites orjinal shimanodur. renk olarak resimlerde görüldüğü gibi kırmızı ve beyaz ağırlıklıdır her türlü belgeleri içindedir.Genel olarak kuruludur direksiyon ve ön tekerleği içinden çıkan kitapçığa göre istediğiniz boya göre monte edip kullanabilrsiniz.

http://www.ikincielim.com/iel_Resim/90525.jpg

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
@Buğra Elmacı

:D Satmıyorum, bu bisikleti nette buldum Flying Pigeon nasıl kaliteli midir?

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
-İhtimalle çin malı. pek tavsiye etmiyorum. frenleri klasik nal şeklinde performansları oldukça düşüktür. Aynakolu 2 dişliye sahip. Bütün detayları ile de çok kaliteli durmuyor. 2. el bir bisiklet daha iyi olacaktır inanın.

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
@Mustafa Ozler

Fiyatı = 160 tl
Büyük ihtimalle satılmıştır. Gerçekten de kalite olarak düşük olduğu belli oluyor.