Böyle bisiklet kazası olur mu ?

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
(link)
(link)

Meksika'daki bisiklet yarışında alkollü sürücü dehşet saçtı. Yarış alanına dalan sürücü 1 sporcuyu öldürdü, 10 kişinin yaralanmasına neden oldu.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre 28 yaşındaki sürücünün, alkollü ve direksiyon başında uyuduğu sanılıyor. Kazada Alejandro Alvarez (37) adlı bisikletçinin hayatını kaybettiği açıklayan polis, gözaltına alınan şoför Juan Campos'un cinayetle suçlandığını bildirdi.

Aracın çarpmasının ardından bisikletleriyle birlikte havaya savrulan sporcuların görüntülendiği fotoğraf ise olay anını tüm dehşetiyle gözler önüne serdi.

Scudo

onurcb

Üye
Tepki
25
Haberi okuduğumda şok beni sardı.Ölen Yarışçı Arkadaşımız Yakınlarına Baş SAğlığı Dilerim:

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
böyle bir şey olurmu ya yerim böyle organizasyonu yapcaklarsa adam gibi yapsınlar allah rahmet eylesin ecel geldimi geliyor işte

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
evet bu olay bugünün sanırım cafede de acıldı aynı konu.ama en sağdaki adama bakarsanız gidonu elinde tutuyor.Hay ALLAH ya

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
haber yeni arkadaşlar ölen yarışcı arkadaşın ailesine baş saglıgı dilerim
son dakka haberden okudum bende şok oldum bu nasıl yarış organisazyonu
hiçmi yollu kapatmadılar hiçmi önlem almadılar anlamadım
bol pedallar kazasız belasız forum severler inşallah böyle vakalarla karşılaşmazsınız

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
böyle şeyler oluyor malesef hatta türkiyede bile oluyor geçen gün ankarada bir yarışta araba aramıza girdi stardan 200 metre sonra herkez zor kaçtı

• Beğen
Tepkiler: adm coach

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
resmı gordukten sonra tuylerım dıken dıken oldu.bıran gozumun onune geldı ve cok etkıledi.bu yol bısıklecılerı en az 40 tempoile gidiyorlardır eger arac 80 km hızla gelıyorsa, ki zaten oyle veya daha hızlı gorunuyor çarpışma anını dusunmek bıle kotu.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
uzucu bır olay,aslında ılk duydugumda gördugumde burası turkıye demek ıstedım,bızım buralarda herkesın bıldıgı ve yasadıgı gıbı,ya yaralanmamıza yada bazen daha da üzücü olaylar basımıza maalesefkı minibüsçüler yada ticari taksıcılertarafınfdan meydana gelmektedır,ama bırkonuya dıkkatcekmek ısterım,fotoda sürücünün alkollü oldugu yazılıyor,bızım burda ıse sürücülerimiz tamamıyle ayıkve bilincli olarak üstümüze sürüyolar,eeee nedıyelımkı egıtım bıle bunları egıtemez

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
haberin asıl kaynağı internethaber.com siz siz olun nerden kopyalarsanız haberı altına adresını yazın

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@Kenan Yavuz
meksika işte normaldir..:boese157: ülkemiz gibi amerikanın kemirdiği bir 4. dünya ülkesi çok yazık..normal olmayan bir ülkede normal dışı davranan insanlara rastlamak zor değil..ALLAH meksikayı ve ülkemizi korusun..! ülkemizde henüz böyle bir olayın olmaması sevindirici tabiki..
yaralılara ALLAH tan şifa..vefat eden arkadaşa ALLAH rahmet eylesin yakınlarına sabırlar diliyorum.. saygılar

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
tek kelimeyle tam bir insanlık ayıbı tabii bence güvenlik tedbirleri de yetersiz o yoldan bir kez geçlecek bile olsa yarışta maximum güvenlik tedbiri alınması lazım diye düşünüyorum tabi sürücüye söyleyecek söz bile bulamıyorum

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
çok üzücü bir olay.neyseki kask takanlar çoğunluk ve onlar dahaşanslı ama kask takmayanlar için kaza geliyorum demez...

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Hakikaten inanılmaz bir olay ya. Adamlar resmen bisikletin üstünde "gitmiş"...
Carpan kişi baya bir kendinden geçmiş belli ki....

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
bu resimi bigisyaraınıza ekran koruyucu yapın ve her kesin başına gelebileceğini hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın
Yazık yaw onca bisikletciye

karadağ

Üye
Tepki
5
olmaz olmaz demeyin hiç bir şeye vallaha ama bu kaza bir ekol
olmalı