böyle bişey gördünüzmü

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
arkadaşlar hiç böyle bi şey gördünüzmü. 30km gibi bi hızla giderken kenardaki çukura mecburen girdim. veee

(link)

yay may ne varsa fırladı gitti.. gitti ama nereye :confused: sağ omuzuma çarptı ve yere düştü. bi an ne olduğunu anlayamadım. ya omuzuma değilde çeneme veya çenemi ıskalayıp burnuma, yanağıma, gözüme, kulağıma gelseydi. :sonst1zde :sonst1zde eyvah eyvah... hiç düşünemiyorum. trafikte vızır vızır :46: :46:

ucuz atlattım yani.. :dua:

bu aralar böyle kullanıyorum yumuşak yumuşak

Scudo

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Bak su ise ya.....:( :( :( Dostum sansliymissin. Gecmis olsun, dedigin gibi kotu bir tesaduften buyuk bir sekilde etkilenmemissin!

Tekrar gecmis olsun...

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Büyük geçmiş olsun.
30'da çok sert sayılmaz belki ama yine de sürprizlere açık olan yerlerde yumuşak yumuşak gitmekte yarar var.

Geçmiş olsun tekrar. Kazasız günler.

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

saol halil. markası judy xc çoook eski bi model :) bu ararlar sağ tarafı boş. acaba sağ kolu kessem lefty gibi olurmu :p

• Beğen
Tepkiler: Samet SERTER

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

yumuşak yumuşaktan kastım sağ tarafın içi boş ya, amotisor yumuşak yumuşak :) ben yine her zamanki gibi ;)

çok teşekkürler (herkeze)

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
geçmiş olsun.dediğiniz gibi parça Allah korusun riskli bir bölgeye de gelebilirdi.ucuz atlattığınıza sevindim.

• Beğen
Tepkiler: otec

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Lefty "gibi" olur :D Kullanmadığın sürece sorun yok :D zaten kullanamassın da :) Bu arada Judy XC, Rock Shox'ın bir maşası. Tahminim öyle olmasının nedeni yılların verdiği yorgunluktur. Maşandan fırlayanları da alıp işinin ehli bir bisikletçiye gidip bakımını ve tamirini yaptırırsan, sana yollarda ve dağlarda eskisi gibi eşlik etmeye devam edecektir :).

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

herkese çok teşekkürler.:)

değerli bilirki kişi:D tahminin doğru. hiç bakım yapılmayan bi judy, en sonunda kısmen iflas etti:bayrak: parçaları yoldan toplamıştım zaten. biskletçiye gitmeden önce benim kurcalamam lazım:) yoksa rahat edemem. e birazda tembelim elim deymiyo:p

bi elime alırsam:D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Adım çıkacak bilir kişiye ondan korkuyorum :D. Neyse... :)
(link) adresinden manuellerini indirip, eğer biraz beceri biraz da merakınız var ise maşanızın bakımını kendiniz de yapabilirsiniz. Judy çok karmaşık bir maşa değildir diye tahmin ediyorum. Ancak yedek parça konusunda işiniz zor tabi... :(

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Kardeşim büyük geçmiş olsun. Allah daha beterinden saklasın. Amam dikkat kardeşim. :(

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

yanii... nesi varki, bi yay bi elostomer(doğrumu yazdım bilirkişi:D )

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Otec, selamlar. Konuya geç geldim ama, öncelikle atlattığın kaza için geçmiş olsun.
Sebebi ziyaretim, similiarlarına bayıldım valla ya. bunu demeden de edemedim.. ne şirin şeyler :)p ).. kuru kafanın da alt çenesi oynayıverse daha sevimli olurmuş belki, insana bozuk ön çatalını bile unutturur bunlar valla. :D

Mesajım konuyla alakasız oldu kusura bakmayın...hemen çıkıyorum aradan..
Kolay gelsin...

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Elostomer --> Elastomer :)
bilirkişi --> Halil İ. Öztürk :D

Sadece 2 düzeltme gerekiyordu, düzelttim :p :D

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

zaten kafama takmamıştım. :winkenlux yinede teşekkürler.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
büyük geçmiş olsun allah büyük bi beladan seni korumuş vallah..

• Beğen

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
birader geçmiş olsun.bizdede olurmuki böyle şeyler!!!!!!! korktum şimdi..

• Beğen

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

eyvallah birader.. fırayan parçaları toplamıştım zaten. buna sebep olan (ben değilim tabiki ;) ;) ) yayı, elastomeri içerde sıkıştıran kapak gevşemiş gevşemiş en sonundada fırladı..

şöylede olabilirdi; nerden baksak 6 aydır yıkanmayan, 2 senedir bakımı yapılmayan bi pislet. :eek: belki biraz ilgi görse fark edilirdi:rolleyes: önlem alınırdı, gevşeyen vida sıkılırdı yanii..
(öyle veya böyle.. o zımbırtının gevşemesi..???????:eek: :eek:

(03-06) 16 gün sonra gördüm nihayet..:) saol dostum

kazasız belasız günler _herkese_