Bottecchia hakkında bilgisi olan ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berk Mercancı tarafından paylaşıldı.

1. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Merhaba bugün elimdeki şehir bisikletini sattım ve yeni yol bisikleti arayışlarına başladım. Benim ağırlık konusunda pek takıntım yok, sahibinden.com'da 90'ların modeli olduğunu tahmin ettiğim bi bisiklet var : Bottecchia 989, tam istediğim gibi bir bisiklet ama biraz tereddüt ediyorum bisikleti almakta.

Bu bisikletin bazı parçaları değişmiş orjinal değil. http://www. sahibinden .com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-bottechia-road-57455220/detay/? (boşlukları silin)
    Üzerindeki parçaların ne marka olduğunu çözemedim açıkçası ama kondüsyonu iyi duruyordu.

Bazılarınız attan inip eşeğe binmek diyebilir buna ama benim içimden öyle geçmiyor, hatta benim düşündüğüm gibi düşünenler bile vardır. Bisiklet cro-moly kadro, tahminen 14 kilo falandır bisiklet. Neyse zaten önemi yok demiştim.

Sizin tahminniz nedir bu bisikletle ilgili ? Bottecchia'yı da bilenler bildiklerini paylaşırsa sevinirim

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...