borla xc1000 ayarında bisiklet

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında mustafa şan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arkadaşlar forumda hep diyorlar az daha koy sunu al o parayı bulsam az daha koy sunu al bunun sonu gelmez max. 500 tl bütçe ile bisiklet arıyorum , tavsiyelere de açıgım ng 650 alacaktım onu alacagına borla 2. el al dediler

2. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Öncelikle kadro boyu hakkında bilgi edinin, boyunuza uygun bisiklet alın. Burada da belirtin kadro boyunu. 2.el borla vs al diyen arkadaşların doğru söylemiş, ng 650 çok dandik. 2-3 ayda gidon vs paslanıyor. 500tl ye ikinci el güzel bisikletler mevcut.

mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    0 alıp xc 250 almayı düşünüyorum ona ne dersiniz kadro boyuna da bir ara bakacağım ama söyle dersek boyum 172 civarı

İlginizi Çekebilir

pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.