borla mı?, xc 500 mü?, astro mu?

Tepki
1
arkadaşlar borlanın tipi hoşuma gittim ama 21 vites olması moralimi bozdu bide intte farklı burdaki bisikletcide farklı fiyatı eskişehirliler bilir muratoğlubisiklet kron xc 500 çok güzel hafif ve tipide güzel ama buda 21 vites salcano asrtoda 24 vites ama tipi hoşma gitmiyo en ucuzuda o bana max.600 tl lik bisiklet lazım izindeki parçalarıda bilmiyorum hangisi iyi ni yardımcı olursanız sevinirim ...

Scudo

Semih Karadağ

Aktif Üye
Tepki
109
2.el bakmayı düşünürsen daha iyi şeyler bulabilirsin. Bu arada vites olayına takılma çok vites olması iyi olduğunu göstermez. söylediğin bisikletler arasında ben borlayı tercih ederdim.

• Beğen
Tepkiler: Kerem Kaya

Hakan Durmuş

Daimi Üye
Tepki
219
600 tl ye kadar sedona borla yerine sedona 711v alabilirsiniz hemde 24 vites güzel bisiklet

Semih Karadağ

Aktif Üye
Tepki
109
@hakan durmuş

711 baya zor bulunuyor bu günlerde 600tl ye bulabilirsen bencede borla yerine 711 al.

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Bence de sahibinden'den gittigidiyor'dan ikinci el bisikletlere de bak. Geçenlerde burda 500-600 civarı güzel bi bisiklet de görmüştüm.

İyi bi bisiklet denk getirebilirsen, bu söylediklerinden çok daha iyisini alırsın. Ben şu an kullandığım 751'i çok iyi bir fiyata aldım hem de sıfır gibiydi, çizik dahi yoktu

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
eskişehirlisiniz eskişehirden satan arkadaşlardan alırsınız bence 2.el al derim 500-600liraya daha kaliteli bir bisiklet ama karar sizin bu 3ünden birin seçememedim derseniz borla alın derim

• Beğen
Tepkiler: Necati Günüç

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
2 gün önce borla aldım. ben de senin gibi karasız kalmıştım özellikle xc 500 konusunda. ama borla aldım. isteklerimi kesinlikle karşılıyor. 10 sene bindiğim eski demir yığını salcanodan sonra en çok korktuğum yokuşları bile kuş gibi çıktım. yani başkasını bilmiyorum ama bana göre yokuş çıkma konusunda çok iyi. onun dışında dış görünüşü de diğerlerine göre daha güzel geldi. üzerindeki parçalar biraz daha iyi diğerlerinden. ilk başta ben de 711 istedim hep ama çok aradım kalmamıştı. tabi ben özellikle bursadan almak istedim. istersen başka yere de bak ama şöyle söyleyeyim eğer ilk defa böyle bir bisiklet alacaksan kesinlikle isteklerini fazlasıyla karşılar borla. ama insan oğlu bu herzaman daha fazlasını da istemeden duramaz :D mesela ben..:D ama borla alana kadar oldu bu. şimdilik iyiyim ilerde ne gösterir bilmiyorum. vites konusunda bence de 24 olsa daha iyi olabilirdi. çünkü bazen hız yapmak istersen özellikle yokuş aşşağı , 21 vitesin yetmediği yerler oluyor ama çok büyük bir eksiklik değil bence..fazla düşünme derim ben :D

Tepki
1
@Cüneyt Kılıç
beni ikna ettin eskişehirde sadece bir yerde var ve normalinden pahalı 650 istiyo taksitle bende internetten getittiricem onu araştırıyorum herkesde borla tavsiye ediyo inş alırım

Tepki
8
İkinci ele hiç bakma. Çoğu adam hevesini aldıktan ,dağı taşı tırmandıktan ,kadroyu en uç seviyede zorladıktan sonra boyayıp cilalayıp satışa koyuyor. Sende bakınca diyorsun ki aa ne güzel bisiklet tertemiz. İkinci el çok nadir az kullanılmış bisiklet bulursun.
Kesinlikle sıfır al derim. Bu üçü arasından Kron diyorum. Ama bu üçünden hangisini alırsan al memnun olacağından eminim bu yüzden başkasını dinlemeden istediğini alabilirsin.

Tepki
14
Dün kron xc 500 aldım. Satın almadan önce borla ve kronu çok araştırdım ve kronda karar kıldım. Ayrıca siyah rengi çok hoşuma gitti.

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@Abdullah(Apo)

650 çok fazla genelde 500 civarı gidiyor. 10 20 lira oynaa yapabiliryor. bence de internetten al.