Boraboy Gölü Yok Ediliyor

TARIK

Üye
Tepki
7
Arkadaşlar Merhabalar,

Bir Boraboy'lu olarak gercekten icim kan ağlıyor.
Cocuklugumun, gectigi yerlerin bu sekilde yok edilmesine gönlüm bir türlü razı gelmiyor.
Cevrede cok güzel, yürüyüs ve bisiklet icin uygun parkurlar var. Malesef biraz uzakta kaldıgı icin pek cok kisinin bilmedigi bir güzellik.

Haberin detayları asagıdaki gibi.

(link)

(link)

Elimizden ne gelir bilmiyorum ama su anda Boraboy Belediyesinden haber bekliyorum. Ortak bir eylem geliştirmeye calisiyoruz. Bu konuda hertürlü yardımınızı rica edecegim. Tema da bir eylem hazırlıgı icinde. Gelismeleri yine buradan duyurmaya calisacagim.

Simdiden tesekkürler

Sevgiler

Tarik

Scudo

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
Gerçekten çok üzüldüm , elimizden neler gelebileceğine ilşkin ışık tutabilirseniz, koşullarım ölçüsünde yapmaya hazırım.

TARIK

Üye
Tepki
7
Sagolun, Dedigim gibi su anda bende haber bekliyorum. Su anda elimizden gelen cok fazla birsey yok ama bakalım.
Gelismeleri buradan duyuracagım.

Tekrar tesekkürler

Tarik

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
boraboy gölüne kaç kez gittim..o enfes manzara içinde kaç kez piknik yaptım,dolaştım..
herne gerekiyorsa bizde yapmaya hazırız..Tema ne gibi bir eylem yapacak bakalım.şayet bizlerede yapacak birşeyler düşerse sonuna kadar varız.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
doğa adına yapılacak ne varsa desteklemeye hazırım..böyle bir uygulamayı kınıyorum..başka yer mi kalmamış imara açılacak:mad: