Satıldı Bontrager Race Disc Tubeless Jant Seti ve Bontrager Jones Lastik

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında G.Cem tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar;

Hafiflik hedefleri yüzünden çok az kullanılarak (En fazla 150-200 Km.) değiştirilmiş olan Jant Seti ve lastiklerimi satıyorum.
    Jant seti tubeless kullanımına uygun olup, tubeless şerit ve sibop alınarak iç lastiksiz kullanılabilir. Bisikletin üzerinde iç lastikli olarak geldiğinden tubeless şerit ve sibop bulunmamaktadır. Göbekler rulmanlıdır.
    İstanbul'da bulunan arkadaşlar bu seti Kızıltoprak Velespit mağazasında görebilirler.
    FİYATI: Pazarlıksız 300 YTL dir.

Ön Jant 812 gr. ağırlığındadır

Arka Jant 1066 gr. ağırlığındadır.

Bontrager Jones Xr TLR (Tubeless Ready) Lastikler
    FİYATI: 2 lastik birden tek lastik fiyatına pazarlıksız 80 YTL dir. İkisi beraber satılacak, tek tek satılmayacaktır.

Ön Lastik 26X2.25 ebatında ve 614 gr. ağırlığındadır.

Arka Lastik ise 26X2.20 ebatında ve 601 gr. ağırlığındadır.

Son olarak fikir vermesi açısından bisikletin üzerinde takılı halleri ile bir foto gönderiyorum.

Fiyat yazarken belirttiğim gibi kesinlikle pazarlık yapmayı düşünmüyorum. Eğer bu fiyattan satılmazsa ileride toplamayı düşündüğüm ikinci bisikletim için saklayacağım.

Kargo ücretleri bana ait olup, almayı düşünen arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa banka bilgilerimi veririm, para hesaba geçtikten sonra engeç ertesi gün kargo ile gönderirim. İstanbul içinde bulunan arkadaşlar Velespit mağazasına nakit ödeme yaparak ürünleri buradan temin edebilir.

Ürünler ile ilgili zaten çok kısa kullandığım için hiçbir şikayetim olmamıştır. Temiz ve sorunsuz ürünlerdir. Eksik kalmış olan bilgiler varsa buradan cevaplamaktan mutluluk duyarım.

İyi forumlar dilerim.
    Cem

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    İlan Günceldir.

Jant seti bilgilerine ek olarak; Bu set Trek 8000 ve Fuel Ex 8 serisinde kullanılan
    üst sınıf bir settir. Jantın daha az esnemesine ve daha sağlam olmasına yarayan asimetrik yanak profiline sahiptir.

3. salih33

salih33 Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar bende yeni toparlamakta olduğum bisiklerim için düşünebilirim... arka göbekte biraz yıpranmalar avr gibi gelsi resimden görebildiğim kadar, daha iyi görebilirsem malzemlerin temizliğinden emin olmak isterim, yardımcı olursan ben ilgilenmekteyim malzemelerinle jantlar ve lastikleri beraber alabilirim...

4. salih33

salih33 Yeni Üye

Seviye:
    Tekrar selamlar teller ve göbekler ile ilgili biraz ayrıntılı bilgi veririsen sevinirim.

5. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Göbeklerin disk uyumu nedir peki? Centerlock mu yoksa 6 vidalı mı?

6. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Fotoğraftaki bisikletinizin üzerinde Avid rotorlar mevcut ve biliyorum ki bu rotorlar 6 vidalı uluslararası standart göbek monteli tip.
    Ama bu tekerlek setinden ben Samsun'da görmüştüm ve centerlock göbek disk uyumluydu.
    Fotoğrafta yakından görülmediği ve Avid rotorları fark ettiğim için çelişkide kaldım ve merak ettim açıkçası disk uyumunun hangi tipte olduğunu.

Bu set ile bende ilgilenebilirim duruma göre...

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Çok azkullanıldığı için herhangi bir yıpranma yok diyebilirim. Yalnız yaptığı kilometrenin %90 'nı toprak olduğundan kirlenme durumu asfalta oranla fazla görülebilir.
    Sadece arka janta taş çarptığından dolayı nokta şeklinde bir eziklik mevcuttur. Bunun dışında görünürlükte hiçbir eksiği yoktur. Zaten bu da dikkatli bakınca görülüyor. Göbekler rulmanlı göbektir. Teller hakkında maalesef bir bilgim yok.
    Jantlar şu anda velespit mağazasında olduğundan daha detaylı resimleri şimdilik maalesef gönderemiyorum fakat içinizin rahat etmesi bakımından Velespit mağazasından0 216 337 96 60 numaralı telefondan Alperen tarafsız olarak durumu hakkında bilgi verebilir.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:

Tebrikler. Doğru gözlemlemişsiniz. 6 vidalı uluslararası standart göbek monteli tiptir.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    İlan günceldir.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    İlan Günceldir

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    İlan Günceldir

12. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    jant setiyle ciddi olarak ilgileniyorum fakat bi sorum var.Ben 90 kiloyum bu jantları sert kullansam bile bi sorun çıkar mı? Bir de göbeklerin markası ne,onlarda mı bontrager? Bu markayı biliyorum gerçekten iyi bi firma.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Jant setinin sağlamlığı konusunda şüpheniz olmasın. Bende 87 kilo olduğum ve kısa sürede olsa bu seti zorlu arazi şartlarında bile kullandığım için bir sorun çıkmaz diyebilirim. Jant seti komple Bontrager fabrika çıkışlıdır. Yalnız göbekleri DT Swiss'e yaptırıyorlar diye biliyorum fakat kesin öyle olduğunu iddia edemeyeceğim, yanlış bilgi olmasın.
    Sonuç olarak çok kaliteli ve sağlam olduğunu biliyorum o yüzden yeni setim olarak zaten yine bu markanın Race X Lite modelini seçtim ve daha hafif olmasına rağmen sorunsuz kullanıyorum.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,
    jant seti ve lastikler ondert isimli arkadaşımız için yarın akşama kadar ayırtılmıştır. Yarın akşam son durum bilgisi gönderilecektir.
    İyi forumlar..

15. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar jant seti tarafımdan alınmıştır.Lastikler hala durmaktadır.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Jant seti, kendisininde belirttiği gibi Önder adlı arkadaşımız tarafından alınmıştır. Güle güle kazasız belasız kullanmasını dilerim.

Lastikler için ilan günceldir ve kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere 60 YTL dir.

17. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    jant seti bugün elime ulaştım.Beklediğimden daha güzel çıktı.Hiçbişeyi yok.Nokta kadar vuruk yazmışsınız oraya ama zor farkettim :D Parçalar çok temiz gerçekten.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok memnun oldum. Güle güle kullanmanı dilerim.

G.Cem

G.Cem Kıdemli Üye

Seviye:
    Lastiklerde satılmıştır. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.
    Konu kapatılabilir.

İlginizi Çekebilir

kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.