Bölüm Kuralları lütfen okuyunuz!

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Admin

  Admin Yönetim Kurulu

  Kayıt:
  5 Eylül 2004
  Mesajlar:
  2.033
  Beğeniler:
  3.693
  Seviye:
  Bisiklet Forum Sağlık Antrenman Beslenme bölümü kurallarıdır.
  Bu bölüme girmeniz ve yazıları okumanız bu kuralları kabul ettiğinizi gösterir. Bu kurallar dışında aynı zamanda forum genel kuralları çerçevesinde de hareket etmek zorunda olduğunuzu unutmayınız.

  1) Bölümde sevgi, saygı ve empati kuralları çerçevesinde sağlık, hastalık, antrenman, beslenme ile ilgili her türlü konular konuşabilinir.

  2) Yazılar herhangi bir hastalığı veya rahatsızlığı tedavi etmeyi amaçlamaz, tedavi işi doktorlara aittir.

  3) Buradaki yazılardan etkilenerek yapacağınız hareketlerden ve sonuçlarından forum veya üye ve yöneticiler sorumlu tutulamaz, bütün davranışlarınızdan kendiniz sorumlusunuzdur.

  4) Buradaki yazılar gerçek, bilimsel, deneysel olarak kabul edilmemelidir, burası bir forum olduğu için hiç bir üye yazar veya yönetici bilimsel olma kaygısı taşımamaktadır, taşımamalıdır, bununla beraber alanlarında olan bilgi ve tecrübeleri nedeniyle bölüm görevine getirilen yöneticiler kendilerince inandıkları en yeni, en doğru ve güncel bilgileri sunmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

  5) Antrenman tavsiyeleri, besin takviye tavsiyeleri gibi konular tamamiyle sağlıklı insanlar için yazılmıştır bununla birlikte hiç bir şekilde doktorunuzun ve sağlık uzmanınızın onayını almadan bir şey yapmayınız.
  Burada yazılan hiçbir antrenman tavsiyesi, hiçbir besin takviye veya besin (baharat, ilaç vb) önerisi veya benzeri konu gerçek ve doğru olarak kabul edilmemelidir, kendi araştırmanızı yaparak kendi sorumluluğuzda hareket etmek zorundasınız.

  6) Hiçbir besin takviyesini ve antrenman önerisini doktorunuz, antrenörünüz, sağlık uzmanınız diyetisyeniniz veya benzeri yetkili bir kişiden onay almadan uygulamamalısınız, aksi takdirde yarar yerine zarar görebilirsiniz.

  7) Bölüm sağlık (ve antrenman) bölümü olduğu için, sağlıksız beslenme şekillerini ciddiyetsiz bir dille öne çıkaramazsınız (Ben patates cips yiyorum, sigara içki içiyorum bana bir şey olmuyor gibi ve benzeri söylemler yasaktır) Bu tür konuşmalar için ForumCafe bölümümüz mevcuttur.

  8) Saygısızca, alaycı, itici, göndermeci, aşağılayıcı, saykastik, salgırgan, tehditkar bir dil ve davranış kullanan veya gerginlik yaratan, sataşan, üyeler herhangi bir uyarıya gerek duyulmadan veya gerek görüldüğü takdirde forumdan uzaklaştırılır.

  9) Yöneticiler gerek gördüklerinde herhangi bir uyarı yapmadan mesajlarınızı, konularınızı düzenleyebilir veya silebilir.

  10) Yöneticiler forumun huzurunu ve bütünlüğünü sağlamak üzere gerek gördüğü kullanıcıları herhangi bir uyarı yapmadan forumdan uzaklaştırabilir.

  Bu kurallar Bisiklet Forum Sağlık Antrenman Beslenme bölümüne özel kurallardır, forumunun huzurunu, bütünlüğünü, kalitesini ve seviyesini korumak amacıyla konulmuştur.
  Her türlü uygulamanın siz değerli BisikletForum üyelerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunubilmemiz amacıyla olduğunu lütfen unutmayınız.
  Forum kuralları gerektiğinde herhangi bir uyarı yapılmadan değiştirilebilir veya geliştirilebilir, her şekilde bu bölüme girdiğiniz takdirde bu kuralları kabul etmiş olduğunuzu kayıtsız ve şartsız beyan etmiş sayılırsınız.
  Aynı şekilde forum genel kuralları dahilinde de olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

  Teşekkür eder, Bisikletforum'da hoşça vakit geçirmenizi dileriz.
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-55-37.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.