Bolu Seben Gölü Bisiklet Turu

Mösyö

Üye
Tepki
116
İsim
İlhan Ayerlikaya
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bolu Seben Kaymakamlığı ile İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü'nün organizatörlüğüyle 16 Mayıs 2010 Pazar günü düzenlenen Bisiklet Turu keyif verdi.

Taşlıyayla'dan başlayan tur Solaklar Yaylası'nda sona erdi.
100 civarında her yaştan bisikletçinin katıldığı 14 kilometrelik tur 55 dakika sürdü.

(link)

http://www.kizikspor.com/SebenGoluBisikletTuru_16.05.2010A2C.jpg

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika bir tur olmuş, gençleri böyle bisiklet sürerken görmek ne güzel...

erdemis

Daimi Üye
Tepki
244
Güzel Bir Organizasyon TEbrikler Keşke Halkımıza Bisikleti daha fazla Aşılayabilsek

• Beğen
Tepkiler: Mösyö

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Çok güzel bir organizasyon organizasyonu tebrik ederiz ama KASK nerede... Hiç bir çocukta kask yok.

• Beğen

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Sayın "mösyö", turun gerçekleşmesinde emeği geçenleri ve katılan gençleri gönülden kutluyorum. Ancak, bu tür organizasyonların gençleri güvenli bisiklet kullanımı hususunda bilinçlendirmek ve kendi imkanları ile satın alamayacak olan gençleri güvenlik elemanlarına (kask, eldiven vs) kavuşturmak için fırsat olduğunu hatırlatmakta yarar görüyorum. Bir sonraki daha büyük ve bu amacı da kapsayacak organizasyonunuzu sabırsızlık ve ilgi ile bekliyorum. :in:

• Beğen

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
çok güzel bir faaliyet olmuş emeği geçen herkese buradan teşekkürler, ekipman konusunda yorum yapan bisiklet dostlarına katılıyorum...

• Beğen

selcuk yucel

Daimi Üye
Tepki
124
guzel organizasyon emegi gecenlere tesekkurler ama bende pedalseverler gibi dusunuyorum keske cocuklarin kaski olsaydi yada kaymakamlik cocuklara birer kask hediye etseydi cok iyi olurdu..

• Beğen

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Çok güzel olmuş...

Gençler spora yönelirse kötü alışkanlıklardan korunur diye düşünüyorum...

• Beğen

Mösyö

Üye
Tepki
116
İsim
İlhan Ayerlikaya
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mösyö

BOLU'NUN YENİ HARİKASI : SEBEN GÖLÜ
Bolu'nun Seben İlçesi'nde tarım arazilerinin sulanması için yapılan Seben Gölü, etrafını saran yemyeşil çam ormanları ve yaylalarıyla yeni çekim alanı olmaya aday.
Karadeniz Bölgesi’nin en büyük gölü olan Seben Gölü’nde 20 milyon metreküp su toplanırken, dağlardan gelen sularla coşan derelerle su taşınan gölde 44 milyon metreküp su toplanması hedefleniyor.

Yedigöller, Abant, Gölcük, çam ormanları, yaylarıyla her yanı bir başka güzel olan Bolu’nun yeni bir gölü daha oldu. Seben Taşlı Yayla’da yapımına 5 yıl önce başlandı. Çalışmalar tamamlanma aşamasına gelen göl Abant’ın 7 kat büyüklüğünde. Bolu'ya 30 km. uzaklıktadır.