Bolu kartalkaya da 2 muhteşem gün :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında no_name tarafından paylaşıldı.

1. no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba bolu kartalkaya ya yapacağım ilk yolculuk için çadır kamp malzemeleri hazırlamama rağmen birazda tırstığımdan dolayı (ortamı felan bilmiyoruz ya) düzinelerce övgüsünü duyduğum villaneva adlı butik otelde 1 kişilik yer ayırttım cuma öğlen saatlerinde arabayla yola çıkmmama rağmen 5 saatlik işkence gibi bir yola rağmen en sonunda villa nevaya varabildim fotoğraflarını çekemedim ama villaneva.comdan görebilirsiniz ;) 2 günde toplam 50 km yol yapabildim bisikletle ancak zamanın çoğu parkurlara arabayla bisikleti taşımakla geçti :S ve sözü sadece 6 adet çektiğim ve bisikletle kendimi çekeyim diye dereye yuvarlandığım gariban cep telefonumun görüntülerine bırakıyorum (not:telefon paramparça oldu topladım parçaları yarın telefoncuya verecem:D bu arada memory kartı icat edenden allah razı olsun

Kartalkaya dan bir gün batımı manzarası

özcan alabalık tesisleriyle dadıç yaylası arasında şırıl şırıl akan bir dere manzarası

Dadıç yaylası

aladağ gölü (inanılmaz sayıda balık tutan şahsiyet vardı ayrıca çadırlı kamp için mükemmel bir yer

aladağ gölünün mükemmel bir görüntüsü daha

ve en ilgimi çeken resim ağacın dallarına dikkat :D

bu arada gelmek isteyipde gelemeyen bütün arkadaşlara teşekkür ederim ama yanımda 1 kişi olsaydı çadırlıkamp için aladağ gölü kenarı mükemmel bir yer arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim bir gezimde burda noktalanmış oldu nasip bi dahakine herkese bol pedallı günler dilerim ;)

hdeveci, Cevat_Genc ve Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  2. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Keşke daha fazla fotoğaf çekseydin abi. Bisikletinin bile çekmemişsin. :( Ama gezdiğin yerler harika görünüyor. İnan vaktim olsa beraber kamp yapardık. Çok isterdim bunu? İnşallah birgün bir yerlerde yaparız..
    Ellerine ve ayaklarına sağlık..

Sevgiler...

no_name bunu beğendi.
    no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    serkan cep telefonumla bu 6 resmi çektim 7.de kendimle bisikleti çekeyim derken dereye yuvarlandım yav :D halimi görsen gülmekten çatlardın

4. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    resimler çok güzel özellikler agaçların oldugu resim süper sağolasın

5. doktor

doktor Üye

Seviye:
    dostum geçmiş olsun.resimlerin çok güzel.bisikletforum sayesinde erzincanı refahiyeli arkadaşlarımdan daha iyi biliyorum.inşallah senden de boluyu öğrenirim

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
    no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    eyvallah herkesler saolsun gerçektende zor oldu yahu :s 50 km ye yakın pedal çevirmek ama gölü görmek herşeye değerdi herkesin görmesi gereken yerler en kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum

7. Cevat_Genc

Cevat_Genc Forum Demirbaşı

Seviye:
    abi süper bi haftasonu yaşamışsın dereye yuvarlanman dışında :) geçmiş olsun... o gezide yanında olmayı isterdim ama olmadı işte:eek:
    başka bi zaman inşAllah beraber bi kamp yaparız..:in:

8. Süleyman Şatır

Süleyman Şatır Bisikletkolik

Seviye:
    Mesut güzel bir gezi olmuş...İnşallah bir gün birlikte pedallarız...

9. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:
    insallah baya kalabalık bir sekilde hafta sonu gidip gelinecek bir tur duzenlerız :)

no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    inşallah arkadaşlar özellikle aladağ gölünde kamp yapmak çadırlı tabii çok dehşet olur bence 2*3 gün etrafı turlamakda cabası ;)

İlginizi Çekebilir

juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...