Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Boğazımızı nasıl koruruz ? (yardım)

Konu, Sağlık - Antrenman - Beslenme kategorisinde Serbay Akar tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Arkadaşlar benim faranjitim var ve bademciklerim de yok, soğuk ve kuru havalarda (sağlıklı olduğum zaman) boğazlarım bir iki nefes sonra kuruluktan yanıyor. Bilmiyorum sizde böyle bir sorun oluyor mu ? Oluyorsa da nasıl korunuyorsunuz .

İyi forumlar...

2. engin kızılcan

engin kızılcan Daimi Üye

Seviye:
    Aklıma gelen ilk çözüm bol bol sıvı tüketmen, Kulak-burun-boğazcıya gidip de muayene olman daha faydalı olabilir :)

Geçmiş olsun, şimdiden

Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Şuan hasta değilim :D , de korumam lazım . Spro yapanlar nasıl koruyorlar onu öğrenmek istiyorum birde.

Teşekkürler...

4. samet okuyucu

samet okuyucu Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    boru seklinde elastik yapılı boğazı korumaya yönelik ürünler var. sanırım buff diye bi markanın ürünleri vardı, bu şekilde olan.

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...