Boğaziçi Üniversitesi

fatihbay

Üye
Tepki
4
bu bölümde de bizler tanışalım turlar düzenleyelim.

Hatta okulda kurulmamış ise bisiklet kulübünü kurmak için konuşalım.

Scudo

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
En son okulda takim kurmak icin bisiklet siparis verilecekti, ama bir degisiklik yok galiba. Cevre kulubu arada bisikletle ilgili organizasyonlar yapiyor. Adalar bisiklet gezisi ve bir de bisiklet yarisi yapmisti, hatirladigim kadariyla. Bunun haricinde bisiklet kulubu yok. Siz kurmak icin harekete gecerseniz, destek olan arkadaslar olacaktir.

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.701
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
şöyle bir konu var, canlandırın isterseniz.
(link)

Tepki
0
Ben şuanda Boğaziçinde öğrenciyim...okulda yapılana son Bisiklet yarışı en yavaş sürme yarışıydı :) Foruma çok yeni katıldım okulumuzda yabancı öğrencilerin çoğu bisiklet kullanıyor ancak ne yazık ki daha bisiklet park yeri bile yok.. Kütüphanenin demirlerine kilitliyorlar bisikleti.. Pazartesi günü bu konuda dilekçe yazacağım rektörlüğe umarım ilgilenirler :)

Kulüp konusuna gelince, birkaç afiş asıp gelen geri bildirime bakmak gerekiyor, sayı yeterli olursa kulüp kurulabilir ve bence çok iyi olur. ben henüz 2. sınıfım, bu sene bu kulüp işiyle uğraşmayı ciddi ciddi düşünüyorum, bakalım neler olacak :)

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar seneye 2. kuzeydeyim bisikletimi getirmeyi düşünüyorum da park sorunu korkutuyor kışın nereye koyacam mesela onu düşünüyorum

Tepki
0
Dediğim gibi, rektörlüğe dilekçe yazalım. Ben yaz okulunda bir öğlen yemekhanede imza toplayabilirim :)

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
yeni rektör hanım dan umutluyum. :) daha duyarlı olur inşallah. dilekçe yazalım ama toplu yapalım bu işi. güney de kuzeyde bisikletli çok var mı. Ben kilyostaydım bu yıl kopuk kaldım.

Tepki
0
Özellikle exchange öğrenciler kullanıyor... Adamlar almanyadan kalkıp geliyorlar ama altlarında bisiklet var.. Kütüphanenin yangın merdivenine filan kilitliyorlar... Şimdi bisikleti bırakacak yer olmadığından insan bisiklet getirmiyor olabilirler... bence bir park yeri olsa, bisiklete binen öğrenci sayısında artış olacaktır. Bu arada ben hani şu ispark'ın park yerlerinden bahsediyorum
(link)

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tek derdiniz park olsun üniversitede herhangi bir yere zincirleyin hiç birşey olmaz.

Ben teknisyen olarak görevliyim bazen bisikletle gidip geliyorum. Eğitim fakültesinden bir yabancı hanım haricinde ciddi süren pek görmedim. Bir de teknopark ta birisi look bisikletle gidip geliyor. geri kalan benim gibi laylaylomcu hep :D

ufak tefek teknik destek için benimle irtibata geçebilirsiniz. alet edavat vs temin ederim.

Klüp için çalışma olursa iştirak etmek isterim. Gezi vs organizasyonları olsa iyi olur.