Boğaziçi Üniversitesi

elifm

Aktif Üye
Tepki
235
Arkadaşlar ben öğrenci değil 2002 mezunuyum :)

Hiç Boğaziçili yok mu aramızda?

Sade, basit bir el afişi yapıp assak ünilerimize belki ilgilenenler, hatta heves edip bisiklete başlayanlar olur belki de :)

• Beğen
Tepkiler: Umut AL
Scudo

volkantuna

Üye
Tepki
2
merhaba boğaziçi mezunu değilim hatta üniversite mezunu bile değilim fakat bisiklet severim bisiklete olan ilginiz ve bisikleti aşılama çabanız beni sevindirdi

• Beğen
Tepkiler: 42FY
Tepki
73
Bisiklet
Giant
mezun olmama ramak var:) ve yeni bir bisiklet alıp kurtulacağım elimdeki antikadan. dediğin gibi bir el ilanı yapabiliriz. çevre kulübü adalara bisiklet turu falan düzenliyor bildiğim kadarıyla grup oluşturabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: lemagro

sedonaa

Aktif Üye
Tepki
41
üni deki arkadaşlar sizler neden kendi aranızda bisiklet yarışları düzenlemiyorsunuz... hatta bizde katılalım daha güzel olur...

cenkalti

Üye
Tepki
1
henuz bir mtb aldim kendime. kendime okul civarinda oturan pedal arkadaslari ariyorum. duzenli tura cikan varsa iletisime gecelim.

smee

Aktif Üye
Tepki
94
bende boğaziçindeyim. henüz elimdeki emektar yol bisikletini diriltmek ve yeni bir mtb almak arasında kararsızım. ikisinden birini yapınca okulun bisiklet kulübünün etkinliklerine katılmak istiyorum...

smee

Aktif Üye
Tepki
94
haftasonları adalara vb gezi düzenleyen bi grup var ama 1.erkekteki afişlerde bazen görüyor(d)um. belki de bir kulubün alt kolu olarak yada gayriresmi bi topluluk olarak faaliyet gösteriyo olabilirler.

cenkalti

Üye
Tepki
1
cevre kulubu o ama hic katilmadim duzenledikleri etkinliklere. belki de biz bir seyler yapmaliyiz.

smee

Aktif Üye
Tepki
94
şu bisikleti bi kullanılabilir hale getireyim de okullar açılmadan. o zaman bişeyler yaparız. bu arada ben seneye 2.erkekte kalacağım, evin oralara yakınsa birbirimize gaz verebiliriz tura çıkmak için...

smee

Aktif Üye
Tepki
94
yeni aldığım mtb ile her tür tura hazırım artık :) hemen hergün giriyorum foruma bana burdan yada özelden ulaşırsan birlikte tur ayarlayabiliriz...

Arkın Şeker

Forum Bağımlısı
Tepki
232
Bisiklet
Canyon
hadi arkadaşlar hazır değilmi henüz bisikletleriniz =)

• Beğen

smee

Aktif Üye
Tepki
94
@a-seker

hmm ben bu mesajı yeni gördüm... biz cenkalti ile bikaç kere turladık zaten =)
senle de turlamak isterim tabi

funda kuş

Üye
Tepki
1
ben da varım ama biraz geç mi kalmışım ne:)
kampüs civarında ya da sahil şeridinde turlayabilecegim bi grubum olsn isterdim

• Beğen

smee

Aktif Üye
Tepki
94
evet arkadaşlar umarım forumun bu bölümüne yolunuz düşüyodur. 23nisandan itibaren finallere kadar bol bol pedala basmayı düşünüyorum. katılımlarınız büyük memnuniyetle karşılanır =)
bana buradan özel mesajla ulaşabilirsiniz yada ders saatleri boyunca 1.erkeğin önüne demir atmış olan "yeşil marin" bisiklete not iliştirebilirsiniz :D
bir kısmınıza özel mesaj da attım birlikte turlayalım diye baharın verdiği enerjiyi, bu güzel havaları boşa harcamayalım :)

• Beğen

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.675
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mavi bir bisanla Bebek kapı güney arasında inip çıkan biri görürseniz o da benim. 2007 mezunuyum ama hisarüstünde kalıyorum hala.

• Beğen

lemagro

Üye
Tepki
39
bende boğaziçinde okuyorum, zar-zor bir scot s30 speed star aldım... :D
her gün kütüphanenin kapısında kilitli durur, yeşil bir kilit var bisiklet yoksada kilit ordadır :D
Ben boğaziçi yarış takımını kurmak istiyorum. bizimde klüp odamız olsun, bizde bir spor dalıyız, abidik gubidik spordalları üni"den destek görüyor, biz spor değilniyiz ? :D biraz abarttım, belki en başta bir bir araya gelelimde. :D heralde boğaziçi mezunları desek daha iyi olur takımımıza :D
ben bu sene kazandım ama hazırlıı verip, bölüme hiç geçemiyeceğim heralde :(
ne bela bir okul, girmesi bir dert , çıkması bir dert... :,(

hafta sonu ve en kısa zamanda buluşup , gezilere çıkalım, tek gezmenin hiç tadı olmuyor... :(
bende armutludayım, 10 dk de, okulun orda olurum...

mert kaptan ve kudret kaptan , ön ve arka kordineli bir şekilde, çok güzel geziler düzenliyorlar, bence bir geliin. 30 40 kişi gezmekte çok güzel oluyor... :D
bisiklet çetesi gibi... :D