Boğaz Köprüsü Geçişi Olacak Mı?

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
Geçen seneki harikaydı, bu sene boğaz köprüsü geçişi olacak mı?

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

konu ile ilgili link .....
bisikletliler derneğinin forumundan olayı takip etmekteyim gerçi halil atalay arkadaşta topik açacak şu an bi gelişme yok ..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mcsilver

geçen sene öyle idi gelişmeleri an ve an vereceğim ...

:in: :in: :in:

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
merhaba. foruma yeni yeni giriş yapıyorum. bisikletimi bu hafta sonunda alabildim. (astro 242srd) baktımki biraz hamlamışım bisiklette. bacaklarımı biraz alıştırayım, köprü geçişine bende katılmak isterim.

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Sanirim 5 Haziranda kopru gecisi olacak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Tublek

eren selam derneğin forumuna bu gün girdim bir üyede topik açmış köprü geçişi olacakmı diye dernek başkanı murat bey cevap verecek bilgileri hem buraya hemde kendi topiğime yazacağım geçen sene 600 ü aşkın insan vardı ....

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

tamam abi saolasin

izinler sanirim tamamlanmamis henuz ama bu bilgi tamamen kulaktan duyulmus bir bilgi.resmi bir dogrulugu yok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Tublek

@Eren Tublek

derneğin forumuna murat bey bilgi vermeden resmi açıklama olmuyor malesef bilgi başkanda ve başkan gene bu işi kotarır biz başkanla çok geçtik köprüden ....selanik turu heyecanı var şu anda ayrıca hazirana daha çok var ..12 haziran seçim o gün ne tur olur nede köprü geçişi 5 hazirana alınamazsa ,olur ha ,bürokratik engel geçen sene oldu, ikinci hafta geçildi ama bu sene olursa eninde sonunda geçilir
,yalnız katılımda bulunan arkadaşların kavşaklara dikkat etmesi gerekecek ayrıca mecidiyeköyde ali samiyen stadın orda, kontrol şart gerekirse yolu kapatırım ,düdük olacak, gerek bisikletliler ,gerekse araba için geçen sene arkayı ben tuttum ,ayrıca bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım olacak, kavşakları tutmaları lazım, kortejin önünde görevli olması lazım, polis her kavşağa adam koyamadı geçen sene, bisikletliler olarak birlikte sürerken teker mesafesini korumamız şart, dışardan çok bisikletli katıldı..geçen sene....

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
kudret abicim bu konuyu moderatörler kapatsın senin konudan devam edelim görmemiştim senin konuyu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Oktay Ataş

yav ne gerek var burayada yazarız öte tarafada yazarız birlikte geçeceğiz köprüyü ,hepimiz orda olacağız bi daha köprü zevkini tadalım gene uçalım...

:) :) :) :) :) :) :) :D :D :D

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
@Kudret Kurtcebe

hahaha konu birliği olsun diye dedim kudret abi :D