Muğla

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Aramıza hoş geldin güzel insan.Bu ailede birbirinden değerli ve verimli doslarımızla mutlu günler geçireceginden emin olabilirsin.

Bisiklet ve diğer konular hakkında bizi alabildiğine sıkıştırabilirsin.

Güzel günler geçirmen dileği ile..

'''Ölüm soluk alışım kadar yakın.'''

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
noexit, cyclist_43, ismailagıllı, felis911, gürkan, candede hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.umarım güzel günler geçiririz.burda olmakdan şimdi daha çok mutluyum.hoşbulduk arkadaşlar.sevgiler...

Tepki
84
Derya Hoş Geldin.
Biz tanışıyor olmalıyız. Ben Muğla'dan Mustafa Hoca. Hafta sonu-Cumartesi Akyaka'ya iniyoruz. Sabah 10 gibi diye konuştuk ama son şeklini almadı. Katılırsanız diğer arkadaşlarlada tanışma fırsatı bulursunuz. Bağlantı sağlayamaz isek. Benim ev tel:2122496, GSM: 0555.3076563
Üye arkadaşlara sevgi ve selamlar.

• Beğen

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
aramıza hoşgeldin yanlız bu sitenin bir kötü yanı var o da bağımlılık yapıyor:D

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Derya merhaba.

Muğla'dan bir arkadaşımızın daha aramıza katılmasına çok memnun oldum.Aramıza hoşgeldin,Mustafa hocamında dediği gibi 09/12/2006 Cumartesi günü saat 10:00 da buluşup Akyaka'ya inelim ve geri çıkalım istiyoruz.Eğer müsaitseniz senide bekleriz.Mustafa hocam telefon numaralarını yazmış irtibat kurabilirsin...

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ya çok saolun ilginizden dolayı o günlerde istanbuldaydım.epeydir forma giremiom.ayrıca muglada köycegizdeyim uzak kalıomki size.genede çok memnun oldum.sevgiler...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ben yokken çok selam veren olmuş hepinize teşekkür ederim hoşbulduk.yeni katılanlar var aramıza sizde hoşgeldiniz arkadaşlar.sevgiler...

c.k.

Üye
Tepki
0
Merhaba ben cengiz, aranıza yeni katıldım yaşım 38 izmirde oturuyorum bisiklet ile doğayı dolaşmayı ve bisikletlerimi seyretmeyi çok seviyorum

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Benden de Hoşgeldinler. Burada bisiklet dostluğunu, bereber bisiklet turlarına katılırsan bisiklet sevgisini tadıcağını göreceksin.. Sevgiler..
Sağlıklı bol pedallı günler..