bodrum ve çevresinde yaşayanlar birşeyler yapalım

burakg

Üye
Tepki
1
merhaba ben bodrumda gürecede oturuyorum ve yarımadada bisiklet turları yapmak istiyorum. toplanalım nedersiniz;)

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner
Scudo

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
selam dostum ben istanbuldayım ama iş dolayısıyla bayramdan sonra milasa gelicem 2 haftalığına bisikletimide getircem fırsat buldukça turlayacam bodruma örene falan eğer sende müsait olursan haberleşiriz fırsat buldukça beraber pedallarız.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
@burakg

Gürece Bodrum'un neresinde kalıyor. Ben gerçi şu an Bodrum'da değilim ama gelme ihtimalim yüksek.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
kemal abi ne zaman gidiyorsun bayramdan sonra bi iznik turu düşünüyoruz ararım seni ;) bodrumdada karşılaşırsak pedallarız ordada :)

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Tamam bakarız. Hele bir buluşalım. Şu Görece'de oturan arkadaşı merak ettim. Ben Bodruma geldiğimde o kadar geziyorum bisikletle bir kişiye bile rastlamıyorum. Bodrum'da da iyi parkurlar var.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
tamamdır kemal abi ben haftaya falan bi gidicem ama bisikleti götürmem o zaman bayramdan sonra birdaha gidicem o zaman bisikleti götürürüm o zaman haberleşiriz. ;)

burakg

Üye
Tepki
1
uzak be abi işten fırsat olmuyorki geleyim ama bodruma gelirsen turlayabiliriz :)

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Selamlar,

Yarın sabah Akyaka'dan tura başlıyorum. Marmaris, Datça, olursa bir de Bodrum, 3 günlük tur yapıyorum. İlgilenirseniz beklerim.