bodrum-güvercinlik gezisi...(kaza)

yoldas7

Forum Demirbaşı
Tepki
53
arkadaslar bodum dan güvercinlik oradan torba ya çok güzel bi gezimiz oldu. fakat dönüşte yokuşbaşı mevkiinde yüksek hızda ilerlerken bir otonun aniden beni yok sayarak yola fırlaması sonucu talihsiz bir kaza geçirdim ve oto sürücüsü aracından bile inmeden el işareti yaparak yoluna devam etti. sonuç olarak ben bu yazıyı tek elimle ve sandalyeye yaslanamadan yazıyorum. sol kolumda kırık ve belimde bazı yaralar. bunları yazmamın sebebi anayolda motorlu araçların bisiklet sürücülerine karşı en ufak bi saygısının olmadığını gördüm. neyse 45 gün sonra bisikletime kavuşucam ama sadece ara yollarda ve düşük hızlarda...
bisiklet sürücülerine saygı...

Scudo

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
öncelikle geçmiş olsun

aracın plakasını aldınız mı?

lütfen bu durumu yetkililere bildirin aksi halde o araç kullanıcısı bisikletli kullanıcıları yine yok sayacak. ve başka kazalara neden olacak bu insanın eğitilmesi gerekiyor.

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
@yoldas7
Geçmiş olsun. Umarım biran önce pedal basabilirsin

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
geçmiş olsun bence de kesinlikle şikayetçi olmalısınız çıkıp size yardımcı bile olmamış insan bile denemez o yaratığa

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
:boese157: :mad: :000002158 :10: :045:

Ya ağzıma geleni sayacağım ama, ben içimden edeyim. Ya insan bir iner bakar kaza yapmışsın adamın birşeyi varmı yokmu? Hastanelik bir durumu varmı? Hiiiç anasını satayım kimin umurunda?
Büyük geçmiş olsun, Nevzat`ında söylediği gibi plakasını aldıysan eğer şikayet et derim. Acıların biraz olsun hafifler belki, tekrar geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: Nevzat KÖSEOĞLU

alicanpek

Aktif Üye
Tepki
79
Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Umarım bir an önce kolunuz ve yaralarınız iyileşir. Size yapılan saygısız davranış hepimize yapılmıştır. Umarım bu insanlık dışı davranışlardan toplum yavaş yavaş arınır. Tekrar büyük geçmiş olsun. Selamlar.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Önce şifa diliyorum.
Ardından olay sonrası hemen acil müdahale sonrası belediye ve/veya trafik şubesine gidip memurlar değil muhitin yetkilisiyle görüşmeniz böyle bir olaydan haberleri olmasını sağlardı.
Ha bu sizin yaralarınızı geçirmezdi fakat yetkililerin haberdar olmasına yarardı ve şu anki yaralı halinizin fotoğraflarını çekip olayı da izah edip lütfen gazete ve haber kanallarına yollayınız.
Burada 30 kişinin sırtınızı sıvazlamasıyla yetinmenizi istemiyorum.
Bu olayın benzerini İstanbul Üsküdar meydanında yaşadım ve artık birşeyler değişmeli.

Tepki
33
çok çok geçmiş olsun malesef böyle dikkatsiz ve umursamaz insanlar aramızda ve bizlerde böyle zarar görebiliyoruz onların yüzünden en kısa zamanda iyileşirsin inşallah

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
geçmiş olsun acil şifalar, bir an önce iyileşmenizi ve kendini bilmez o sürücünün layığını bulması diliyorum

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Çok geçmiş olsun. Aracı kullanan canlı türü sizi bırakıp gideceğine, yardımcı olsa belki acınız hafiflerdi. Bunlardan bir sürü var, çok dikkatli olmak lazım. Bir an önce ayağa kalkmanız dileğiyle.

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
Çok gecmiş olsun... Bu insancıklar böyle araba kullanmaya yada bu toplum içinde yaşamaya devam ettigi sürece kelle koltokta gezicez anlaşılan... hepsine lanet o0lsun diyorum.Bişeyler yapmak lazım diyorum
ve 8 gün sonra cıkacagım Türkiye turumda bu olayları protesto amacıyla tur cantama bir yazı yazıcam 'bisiklete sagyı'' diye suan aklıma geldi ve iyiki geldi...
Bu memlekette yasamak tesadüf,hele ki böyle insanlıgını unutmuş, kaba,anlayışsız,... insanların cevremizde olması bizi en zayıf noktamızdan vurması en aşşaglık sey olsa gerek.

Tekrar geçmiş olsun diyorum ve üstüme düşen görevi yerine getirmek için bir yazı hazırlamaya koyuluyorum.Herseye ragmen mutlukalın sevgili bisiklet severler...

• Beğen
Tepkiler: mcgrey

sonsus

Üye
Tepki
29
gercekten böyle şeyler insanın içini acıtıyor nasıl insandır bunlar anlayamıyorum kardeş gercekten sanada geçmiş olsun çok şifalar diliyorum en kısa zamanda iyileşirsin insallah

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
çok geçmiş olsun. maalesef bodrum'da böyle magandalar oldukça fazla sayıda var.