Bodrum - Akyaka - Marmaris - Muğla turumuz (Evrim&Ozan)

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili Evrim ve Ozan, tanıdığım en çılgın ikili; Bodrum'dan çıkıp bir günde Akbük yaparak beni dumurlara uğratan, ufacıkta olsa bisiklet karizmamı yıkan, gözüpek pedalcılar :p . Bu güzel gezinizde sizinle pedallayamamak içimde ukde kaldı. Alelacele görüşmelerimizde yaşadığımız sıcak diyaloglar, kısacık pedallamalar, ağızda kalan küçük çikolata parçaları gibi gelip geçen, ama tadı unutulmayan an'lar dı :60:. Ne yazık ki geldiğinizde o kadar yoğundum ki, istediğim gibi ev sahipliği yapamadım. Aslında bir bakıma iyi oldu eğer size takılsaydım, büyük ihtimalle susturmak için beni Azmağa atmak zorunda kalırdınız :rolleyes: . Siz Sakar'ı çıkarken sanırım bizimkilerle ( annem ve babam ) karşılaşmışsınız. Selam verip el sallamışlar . Bana söylediklerinde " yok onlar otobüsle gittiler dedim " ama demek ki gerçekten siz mişsiniz. Eğer Sakar'ı çıkacağınızı söyleseydiniz, Muğla Grubunu arardım ve emin olun size Muğla'da sıcakcık bir karşılama yaparlardı.
Merak ettiğim bir iki şey var Marmaris ve Akyaka'da konakladığınız yerler hakkında ne düşünüyorsunuz :rolleyes: . Ayrıca Kahvaltıyı sanırım Cennet Restaurant'ta yapmamışsınız ( ya da ben resimleri tanıyamadım ), kahvaltı yaptığınız yer nasıldı? memnun kaldınız mı? ne kadar hesap ödediniz? Benim için çok önemli, eğer memnun olmadığınız yönleri varsa lütfen yazın, çünkü gelecek diğer misafirlerimin yaşayacakları olası problemleri bilmek isterim. Olumsuz şeyler yazmaktan sakın çekinmeyin. Eğer çok kötülerse özelden de yazabilirsiniz.
Fotoğraflarınız harika, hele Ozan sağolsun benim, normal bir insan gibi çıkmamı sağlamış.
Her neyse, ikinizle tanışmak çok güzeldi, umarım en kısa zamanda, şöyle uzun uzun pedallayıp güzel sohbetler etme şansımız olur. İkinize de kucak dolusu sevgiler... :60:

Scudo
Tepki
5
Çok güzel bir gezi olmuş. Bu yaz sonuna yakın bende böyle bir gezi düşünüyorum. İstanbullu oldugum kadar Gündoğanlıyımdır, Orda olsam size takılırdım. Tebrikler...

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Çok eğlendiğiniz resimlerden belli inşallah haftaya bende aynı mutluğu yaşamış bi şekilde ankaraya dönüyor olurum... :)

Sizde 19 - 20 mayısta işleriniz varsada bırakın gelin :)

Tepki
37
@Hasan Hakan Koç

Sevgili Hakan,

Evrim' le yakaladığımız takım ruhu eşliğinde, katettiğimiz harikulade rotada performans kaybı yaşamak mümkün olamadı. Tıpkı İzmir' de Çatalkaya tırmanışımız da sizlerle olduğu gibi.

Gezi ve hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim. Şanslıyım evet! Nerede olursam olayım, tekerli ya da tekersiz, kaliteli zaman geçireceğim arkadaşlarım var.

Fırat' la olan kısa görüşmelerimizde, rota ve program üzerine yoğunlaşırken selamını iletemedim. Kusura bakma.

Sizlerin de aramızda olduğu, gezileri burada yayınlamak umuduyla.
Sevgiler.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Hooooooy ki ne hooooooooooooy... :eek: :eek:

Kıskançlığımdan çatır çatır çatladım. Rota, fotolar, kahvaltı, deniz, kumsal , güneş...vs. her şey mükemmel. Çok özendim.

Yahu Evrim bolca pedal çevir ama arada sırada da ye yahu. Bu ne kız yandan bakınca gözükmüyorsun. Hayır bi şey değil senin gibi bisikletçileri gören bizim arkadaşlar ondan sonra bana yükleniyor. Kevs kilo ver kilooo bak o zmn nasıl tırmanıcaksın rampaları diye ehhe... Yahu diyorum size acıyorum da ondan vermiyorum. Yoksa hepsi tozumu yutacak, acıyorum çocuklara... :p

Devamını bekleriz güzel gezilerinizin hşç...

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
Sevgili Evrim ve Ozan;güzel gezi,fotoğraf ve içten anlatımınız için çok teşekkür ederim.
Kafasına esip gittiğinde dahi güzel doğa ile içiçe olabilmek ve güzel insanlarla birlikte bu duyguyu yaşamak çok güzel bir duygu..
Ege'de olunca böyle oluyor işte..Yıllarca yayan ya da 4 tekerli araçlarla yaptığım şeyi inşallah artık sizler gibi 2 tekerle yapabilme şansına erişebilirim.
Bu güzellikleri paylaştığınız ve hatırlattığınız için teşekkürler,güzel gezilerinizin devamını bekliyoruz.
Sevgiler

elsk

Üye
Tepki
77
Kaptan Merhaba!

Değerli olduğunu hissettiğimiz bir insanın, bize değer verdiğini söyleyen sözlerini duymak çok çok güzel. İyi ki tanımışız seni.

Sorularını yanıtlayım hemen: Birileri el sallamıştı Sakar'da bize ama onların annenle baban olduğunu hiç farketmedik, muhtemelen yokuşun sonunu hayal ediyorduk:)

Kaptan, sabah kahvaltı yapmak üzere Cennet'e gittiğimizde kimseler yoktu orada işletmeci veya personel namına. Sonra bir adam sesimizi duyup uyandı- çıktı restoranın içinden. Aşçılar henüz gelmedi dedi. Saat 08 30 civarıydı. on-onbeş dakika bekleyelim dedik. Bu arada Ozan gazete almaya giderken o yol boyunca olan diğer restoranlarda süper bir kahvaltı yaparken görmüş insanları. Biz de daha fazla beklemeyip başka bir tanesine gittik. Çeşitlerin hepsi çok iyiydi. Ve kişi başı yalnızca 6 ytl. Ölesiye yiyiyor, bitiremiyorsun, tavsiye ederim.

Akyaka'da kaldığımız senin önerdiğin pansiyon gayet iyiydi. hiç bir sıkıntı yaşamadık. Apartta kalan bir insanın ihtiyacı olabilecek herşey mevcuttu ve oldukça hijyenikti. (kişi başı 15 ytl)

Marmaris'teki otel ise odaları bakımından son derece konforluydu fakat berbat bir kahvaltı verdiler: açık büfe fakat her gıda en kalitesizinden. Ben yiyemedim. Bir gecelik fiyatını unuttum ama sen biliyorsun zaten, telefonla sen görüşmüştün bizim için.

Böyle işte, haberleşiriz yeniden, aklına takılan başka bir soru olursa çekinme.
Ben kahvaltı yaptığımız yrin adını hatırlayamadım. Ama Ozan' a sorarım gördüğüm zaman. Obiliyordur mutlaka.

Sevgiler Kaptan! (ailene selamlar)

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Ozan harika bir gezi olmuş senin ve arkadaşının ayaklarına sağlık resimler ve açıklamalr okadar iyiki sanki oralarda ben gezdim.Bu güzel gezinizi paylaştığınız için teşekkür ederim
saygılarımla

elsk

Üye
Tepki
77
@KevSerSeri

Seni Kevserseri seniiii! Ben görüyorum sizin turları da oh oh diyorum kısırlar, mercimek köfteleri, sucuk ekmekler, mangallar. bEN de yemek yemeye düşkün bir insanım ama bir o kadar da kolay yakıyorum sanırım. şansım var.
Bir gün turlardan birinde karşılaşmak dileğiyle, neşenle kal!

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Yollar çekiyor beni biryerlere.
Yorgunluğumu,paylaştığınız güzel sunum ve birbirinden güzel fotoğraflarla attım bilesiniz.
Daha sıklaşan gezilerimizle tamamlayalım doğadaki ahengimizi.
Nice güzel günlere.

Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@evrimsel

Hah işte çok güzel bir konuya değindin. Bu haftasonu yani 19-20 Mayıs'da Muğla'ya geliyoruz oradaki bisikletçilerle tanışmak ve birlikte pedallamak için. Hani diyorum siz de katılsanız da bize hep birlikte gezsek nasıl olur acaba... :rolleyes: ;)

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
çok güzel ve zevkli bir gezi nice gezilere paylaşım için teşekkürler

kemal tecimen

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Tebrikler, Güzel bir bol pedallı tur, fotoğraflar,anlatım çok güzel. Bisiklet Sevgisi daha güzel, yollar güzel. yurdumuz güzel, Sakar'ı tırmanmak güzel oradan ben indim inmekte güzel,

Kısacası BİSİKLETE BİNMEK UZUN UZUN YOLLAR YAPMAKTA GÜZEL..

İçim yine kımıl kımıl biran evvel yollara çıkmam lazım..

Bütün pedal dostlarına ve sizlere S e v g i l e r..

elsk

Üye
Tepki
77
@KevSerSeri

Ben gelmeyi istiyorum Kevser sizlerle tanışmak için fakat bazı sıkıntılar var. Canım kedim, bir köpek tarafından saldırıya ugradı, böbrekleri zedelendi, sabahım akşamım veterinerde geçiyor. Eğer iyileşme gösterirse Muğla-Tanışma Gezisine mutlaka geleceğim. Ama Çapati' nin durumu oldukça zor.

basar

Daimi Üye
Tepki
189
Ne kadar güzel, imrenilmeyecek gibi değil.

Rotayı görünce heyecanlandım. Oralarda bisiklet kullanmak ne kadar keyiflidir...

elsk

Üye
Tepki
77
@Hasan Hakan Koç

Hakan Merhaba, Ozan da senin ne kadar iyi, sıcak ruhlu bir insan olduğundan söz etti. İzmir' e geldiğimizde tanışmak isterim seninle. Belki biz izmir' e gelmeye kalmadan sen gelirsin bu taraflara. Kendine iyi bak. Sevgiler...(oğlunun fotografları çok tatlı) ;)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@evrimsel

Aaaay geçmiş olsun canım yaaa. Umarım iyileşir de gelebilirsiniz.

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
hergün bakıp bakıp gezinize gaza getiriyorum kendimi marmarise git oğlum tarık diye:)

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
Mükemmel gezi olmuş gerçekten de. bodrumda böyle sürekli geziler yapıyormusunuz. ben de bodrum yahşide oluyorum yazın belli dönemlerde. gerçekten de olursa ben de katılmak isterim. ama hiç bisikletimi getirmedim oraya. eğer olursa getireyim ben de..