bmx'imi aldım sonunda :D

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
arkadaşlar bundan senelerce önce küçüktüm o zamanlar :p bmxe benzer bi bisikletim vardı herkez bmx diyodu meğersem değilmiş bende acaip severdim bende bmx sanardım :D o zamanlar park ormanda piknik vardı ablamın iş yerinin 2 tane bisikletli çocuk vardı hareketler yapıyorlardı biri bonus tarzı kıvırcık saçlıydı şimdi napıyordur merak ediyorum 2 side ustaydılar acaip beğenmiştim bende yapacam falan diyordum ama anca ön kaldırabiliyodum :D

yıllar geçti içimde hep bi bmxci vardı
bi ara gene gaza gelmiştim alacaktım sonra vazgeçtim....extreme tv izleye izleye çok gaza gelmeye başladım birde bi daha ne zaman genç olucaktımki dedim içimden ve almaya karar verdim...içimde kalacağına hiç değilse bi deniyim dedim belkide beceremiycem bilmiyorum şimdilik :D

ne aliyim ne aliyim kararsızlık içindeyken kafamda 3 model vardı sıfır olarak yada 2. el uygun birşey alacaktım salcano vardı ilk sonra team tech vipera baktım ümit ise hiç bulunmayan bi modeldi ama o da iyi deniyordu....

bu final haftamda Jr.Bmx le msnde konuşurken bitane ümit bmx var dedi tamam dedim bakalım hayırlısıyla olsun....zor karar veren biriyim bu karar da zor oldu bisikleti görmeden aldım ankaradaydı sıfır dendi garantisi falan var dendi güvendim tamam dedim....

bu sabah kargo ile geldi hemen açtım acaip merak ediyordum hiç bakmadan aldım internettede adam gibi fotosunu görmemiştim...
bisiklet ön lastik ve gidon demonte halde geldi...bende ne pompa ne alyan hiç bişi olmadığı için monte edip binemedim pegleri yoktu bide o yüzden pek istemedim pegleri ve diğer gerekenleri aliyim yarın inşallah bineceğim....

• Beğen
Tepkiler: aLi D0ĞAN
Scudo

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
hayırlı olsun kardesıme ii pedallamalar aramıza bırı daha katıldı

exen

Daimi Üye
Tepki
44
hayırlı olsun bmx bütün hareketçilerin bastacıdır bol jump lar

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
(link)

şimdilik 1 tane resim koyuyorum peg alıp gidonu midonu düzeltince tekrardan çekerim... 0 aldım fakat sanırım stand ürünümüydü neydi anlamadım çizikler var ve elcik mi deniyordu gidonda tuttulan yere işte orası sanki biri sigarayla kullanmış gibi kokuyor...herneyse benim için o kadar sorun değil jantlar pabuçlar kullanılmamış gibi duruyor sadece kadro üzerinde çizikler var....

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Bu yakada bir yılmaz abi var bir mehmetcan var birde sen varsın ahmet abi.
Benim icin cok degerlisiniz neden cunku bisiklete binerken sizle mutlu olurum..

Bisikletin cok guzel gercekten soyluyorum hayırlı ugurlu olsun. bol bol gezicez artıık

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
çok sağolun arkadaşlar tavsiyeleriniz bekliyorum ilk başta pegleri ekleyecem sonra şu kocaman ümit stickerını çıkaracam bi kaç yerde de küçük küçük stickerlar var onları da çıkarıcam freestyle yazısı güzel duruyo o kalcak....sticker çıkarırken neye dikkat etmeliyim yazarsanız çok sevinirim...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Hayırlı olsun arkadaşım...Bizim yakada bir BMX çi daha görmek güzel...Çok az kişi vardı bu tarafta...

Sticker çıkarırken çok da dikkat etmen gereken konu yok fakat, kesinlikle sert birşeylerle girişme sticker a...Bunun dışında söktükten sonra kalan yerleri asetonlu pamukla birazcık da sabırla temizleyebilirsin...Asetonlu pamuk boyaya zarar verecekmi diye birde kadronun alt kısmında bir yerde denersen daha iyi olur...Bazı uçucu maddeler direkman kaldırabiliyor boyayı...;)

Kolay gelsin...İyi günler:)

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
ooo ahmet baba hayırlı olsun tatlı şirin bişeymiş ama ben sana gt satıcam :) bunlar sana laik olamas :p pazar tanışmak we bisikletini görmek için sabırsızlanıyorum kardeşim görüşürüz

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
hayırlı olsun çok güzel bisiket.bir zamanlar ben daha çok küçükken bmx'sim vardı.gözüme kestirdiğim bir 10 cm lik kaldırımda kendi çapımda eylenip dururdum:D ama bmx'sin verdiği zevk çok ayrı kazasız belasız sürüşler dilerim

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
çok sağolun biraz sonra kahvaltı yapıp eminönüne gidecem alyan pompa ve pegleri alıcam daha binebilmek nasip olmadı yaw :D

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
yeni bmx'in hayırlı uğurlu olsun... güle güle eskit..

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
bugun peg almaya gittim doğubank tarafına pedal bisiklete gittim orda uygun bi peg sordum en uygunun 4 tanesi 80 küsür milyona geliyodu o kadar para yoktu nakit zaten taksit falan da yapmıyoruz dedi tamam dedim ordaki adam çok iyiydi bisikletimi sordu ümit dedim ewt dedi zaten bisiklet 200 küsür 80 milyona peg almak istememen normal dedi ama ....ya bu aralar maddi olarak sıkışığım normalde ucuz mal alıp sonradan değiştirmeyi düşünmem genelde ama şu aralar ucuz almak zorundayım....bide kilit pompa alyan anahtarı gibi şeyler de almam gerekiyodu hepsinin iyisini alsam bi bisiklet parası daha çıkıcaktı....her neyse biraz daha dolandım önünde stuntmaster diye bmx satan bi yere girdim peg var mı dedim var dedi siyah demir peg gösterdi dedim bisiklet bordo siyah iyi gider tanesi 10 milyon dedi ben biraz daha bakınmak istiyodum tamam dedim biraz daha dolanıyım geliyim almıycak mısın dedi adam şimdi zaten yanımda para yok dedim (halbuki vardı pegleri alabilirdim rahat rahat) adam dedi boşa zaman harcıyosun paran yoksa niye geliyosun falan filan dedi yaşlı herifin teki nası sinir etti beni....dolandım biraz daha en uygunu gene ordakiydi dedim ben aliyim yanında çalışan adama tamam dedi arkadan gene geldi yaşlı herif orda da biriyle tartışmış sanırım neyse sattık biz onları dedi orda duruyo dedim yok dedi sattık....mal benim değilmi dedi satmıyorum ulan dedim baya bi saydırdım da içimden dedim biraz önce param yoktu doğubankın alt katında amcam var aldım geldim dedim yok sen öyle demedin falan dedi bende çıktım sinir oldum ya.....böyle saçma sapan esnaf olmaz yani....

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bmx'in hayırlı olsun.güle güle kullan.sevgiler

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
hayda ahaha muhabbete bak salla baba takma kafana o kaybetmiş salla ben hallederim ;) olmadı burda bu kadar arkadaşın var kafana taktığın şeye bak ;)

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
yaw adam deli etti beni yaşlı ama acaip huysuz biri...onun oğlu vardı (ben öyle tahmin ediyorum) geçenlerde gene bmx bakmaya gitmiştim cem yılmazın goradaki halıcı tiplemesi gibi biriydi....bmx varmı dedim alcaksan bak dedi haydaa dedim böyle bi mantık hala nası işliyor anlamadım ya....

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisikletin güzel olmuş hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
hayat bu bence bmx bnım herseyım olmayada dewam edıcek:D