bmxe baslıcam.ustalar bı yardım

çaylak

Üye
Tepki
1
seyırcı olarak bmx tukunuydum ama artık olayın ıcıne gırmek ıstıyorum.bmx nerelerden satın alabılırım,parca parca satın alabılırmıyım,nerlerden? 150 cıvarı 2. el de olabılır yenı baslıcam ıcın malıyetı kucuk tutmak ıstıyorum.
tavsyelerınız?

Scudo

çaylak

Üye
Tepki
1
bu arda ist deyım satın alabılıcegım yerlerı ona gore soylersenız

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
parça parça alman sana daha çok paraya patlayabilir ama 150 ytl gerçekten çok düşük bir fiyat bmx den zevk almassın 150 ytl lik bisikletten bütçeni bence biraz daha arttır sonra tavsiyeler çok daha iyi olur yani ama o fityata tech team filan belki alabilirsin

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
senın satın alabılecıgn bı yer bılıyorum istersen beraberde gıdebılırz bakırkoy metin bisiklette suan yenı bmxler geldı fren sıstemlerıne we lastıklerıne hasta oldum acıkcası bedonunda dedıgı gıbı ama butceyı artırmalısın. bu dedıgım bısıklet 600 milyon civarında

çaylak

Üye
Tepki
1
bedo parçaları bırlestirme ışını ben yapıcam ıcın( bisikletten tamırınden anlarım) bana daha ucuza mal olurmus gıbı gelıyo ama tam pıyasayı bılmedıgım ıcın kesın bıseyde dıyemıyorum tabı.
seko beraber gıtteksek cok ıyı olurda bu aralar acayıp yogunum arada bakırkoye arkın yanına ısım dusuyo sen bana acık adresı verırsen acayıp guzell olur.
ayırdım bütçenın bıraz komık kaldıgının farkındayım ama yenı baslıcam ıcın beremez,yada sıkılırsam(hıc samıyorum)
fılan dıye az tutuyorum. tabı buçeyı fıyatlara gore artıcak

Tepki
0
mıllet parca bulmak ıcın sehır sehır gezıyor sen parca parca toplarım dıyon bosver bılader gıt bıtane tech al kulann kafan rahat olsun

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
en dusukl model war salcano evil o bilem şimdi 310 milyon fiyatı oldu....dediğim gibi bn sana msn adresimi verim istersen ordan konusuruz serkan abilerimiz wwar onlar bi gobek veya freecoaster için yurt dısına adam yolluyolar tabi onların bisikletleri 2 milyar civarında hoffman marka bisiklettir...clean_family_boy_@hotmail.com

Bmx_boy!..

Üye
Tepki
13
bencede adanalıya katılıyorum git bir teach team al ben bmx_boy!..efsane_968@hotmail.com dan ulas

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
yanyy oole ucuz bısey arıyosan tect team al bıtane ama fazla bırsey yapamazzın cunku bısıkletlerı cok dusuk model (frenlerınden tut jantlarına kadar)

enkaz

Üye
Tepki
0
bilader sen neyden bahsedion 2 milyarlık bisikletmiş:))) sen motor mu alıyon be honda today 50cc lik o bile 1 500

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
@enkaz

arkadaşım ne maksatla söyledin bunu bilmiyorum ama pro. bmxlerin ne kadar olmasını bekliyordun???adı üstünde profösyoneller en üst seviye bu arada honda todayler 2.175 ;)

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
çaylak ben sana yardım ederim bilgi verme konusunda neyi nerden alıcagını soylerim ben iki tane bmx topladım ama 150 tl işi yatar sırf lastikler ve pegler e verirsin 100 tl tabi kaliteli bişi yapmak istiyosan bunun gidonu var boğazı var aynakolu var fren sistemi var en sakatı neyse sen ekle ben sana başına gelicek seyleri soylıım hehhe :d