Bmx maşası nasıl çıkartılır?

Konu, 'BMX' kısmında Mehmet Ortaç tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Ortaç

Mehmet Ortaç Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar daha hafif bi kadro aldım bisikletime ancak maşayı bir türlü çıkaramadım.Nasıl çıkarabilirim açıklayabilir misiniz?
    şimdiden teşekkürler

2. EmirhanKarasu

EmirhanKarasu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Boğazın yanındaki iki vidayı iyice gevşetiyorusunuz ondan sonra gerdirme yapan boğazın üstündeki vidayıda söküyorsunuz sonra elinizle çekip çıkarıyorsunuz ancak furç yatağınız bilyeliyse biraz yavaş yapın bilyelerin dağılma ihtimali olabilir.

ceza_fans, Hakkı Özen ve Mehmet Ortaç bunu beğendi.
  3. Hakkı Özen

Hakkı Özen Forum Bağımlısı

Seviye:
    A-head set sistetmler için emir'in anlattığı doğru, eski sistem ise 1" ise o zaman boğazın üstündeki vidayı gevşet üstüne bir kere tıklat mil aşağı insin hemen çıkar sonrada zaten 30 no anahtar ile sökersin. Yinede kendin yapsanda, profesyonel yardım almanı tavsiye ederim. ( HER ZAMAN BMX ).

ceza_fans ve poytatu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...