Bmx kullanıcıları kulübü

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
İstanbuldaki tüm BMX'leri bi yerde toplamak istiyoruz.. Ve Ondan Önce İstanbulda Bulunan gruplar Buraya Bilgilerini Yazabilir mi? Lütfen....

BMX FREESTYLE MF

*Bizim Grubumuz BJK Barbarostan 5 kişilik bi gruptur...
*2 Salcano Evil-B
*2 Tech Team
*1 de GT Bulunuyor...

• Beğen
Tepkiler: fiestahmet
Scudo

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
gt yı merk ettım bizimde grubumuz war 3 mtb 2 bmx yesılkoydeyız ortak bı yerde bulusuruz aslında

• Beğen
Tepkiler: t-genc

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
walla buluşalım bende bmx yok ama böylelikle bmxleri görmüş sohbet etmiş tanışmış oluruz...bence beşiktaş falan iyi olur 2 yakanında ortak noktası gibi bişey bence...ben bisikletsiz geliceğim için o kadar sorun olmaz ama anadolu yakasından bisikletle gelicekler için sorun olabilir....beşiktaş iyi bence....beni de ekleyin yayan gelicem büyük ihtimalle :D

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
ama bu hafta sonu olmasın benim finallerim var :( sonraki hafta olsun hemde daha çok kişinin haberi olur katılım artar...

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@fiestahmet

zaten bu hafta olamaz benim belim sakat kaburgalarım ezilmiş ancak haftya iyileşirim herkeside toplamış oluruz.. Barbaros Buları uygundur bence :)

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
Yha beyler biz avrupada yada asyadaki tüm Bmxleri toplamak dost olmak istiyoruz ama sizler bizlerle aynı kafada değilsiniz lütfen bize katılın lütfen

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
bence bi tarih karar verelim barbaros bulvarı iyi bencede....

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@fiestahmet

saol ahmet zaten sen ve seko olmasa..kimse dost edinmek istemiyo sanırım bence sömestr eii dir bnce size uyarsa bi hafta içi görüşürüz seko da bi konuşsunda hele bi

• Beğen
Tepkiler: t-genc

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence 15 tatilde,İzmit seka parkta güzel bi buluşma çok iyi olur,ama siz sadece bmxcileri davet etmişsiniz,o yüzden çok karışmıyım.

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Bu arada seko değil onun adı Berkin :D
Bizi unutmussun ben yardımcı olmadımmı sana. bizim bu yakada ahmet abi ilerde olucak birde ben etti 2 bülent abi felan var ama onlar bizi takmaz.

Bu arada ahmet abi senin bisiklet isi noldu ??

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
biz yeşilköydeki mtb ve bmx ciler olarak semestrda kadıköyde bir buluşma ayarlamak istiyoruz .

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@burnout_54

ayıpsın abi sadece bmx dedim ama bu sizin katılmamanız gerektini yada ne bilim karışmanız gerektiği söz konusu bile olmas bide seka park buz tutmuş :)

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
Bu arada herkese teşekkür ederim katılımlarınız için... Biz Barbarosta Buluşalım dioruz yada eminönünde çünkü yeşilköylü ve bakırköylü arkadaşlar nereye rahat gelebilirse karşıdan gelicek arkadaşlarıda biz barbarosta toplarız...Siz sadece tarih verin :)

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
benim bisiklet işi şu an askıda gibi finallerim var zaten tatilde ilgilenicem biraz daha fazla....ben zaten ilk buluşmaya büyük ihtimal bmxsiz gelirim bi bakıcam hangisi nasıl diye....

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
15 tatilde yapalım rahat olur bence....ben bu perşembeden itibaren ist.teyim cuma dahil sonraki 3 hafta hergün gelebilirim büyük ihtimalle...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
15 tatilde istediğiniz gün seka skateparka gelebilirim,illa bütün gün rampalarda taklıcaz diye bişey yok,iztmit'in sokaklarını fethederiz.istanbul işi benim için çok zor.

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@burnout_54

abicim snde mtb var izmitte biz napadiz ama aslında düz ya olur bi buluşalımda izmiti konuşalım...

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
rahat 10 kişi oluruz arkadaslar yesılkoy grubu olarak bız zaten 5 kişiyiz beyki bakırkoyden gelenler olur sızın ordanda gelenler warmıs bu emınonu olayını yapalım arkadaslar cok gusel olur hep beraber bulusur bı tur ayarız dost oluruz sonucta hepimiz ark oluruz

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
@seko123

sonuna kadar sana kaılıyorum kardeşim bu arada bnm grup arkadaşım gitti 4 ay yok ama ben yine burdan bi bisikletle getiricem bu olay için bi tarih belrlemeliyiz sizce?