bmx khe piremium

Scudo

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
emirrrrr kelimelerine dikkat et canını yakarım bak haberın olsun uyarmadı deme

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kardeşş bn cem sendeki khenin gidonunu satarmısn wea takas yaparmısın eklersen bni konuşuruz.smoke_diablos@hotmail.com

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
arkadaşlar bisikleti ayrı şekilde hiçbir parçası satlık degildir. bisikleti komple satarım en son fiyat 800 ytl dir almazsanızda bu hafta sonu gidip bir yere çukur eşip oraya gömmeyi düşünüyorum.

MrCC

Üye
Tepki
15
@bmx_flatland

haydaaa bi karar ver abi sende :D anlayamıyorumki nelere kızıp kızmadığını şaştım kaldım burda eğlence olsn diye makara yapıyoruz anlamıyosun ne diyim...

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
bir sen makara yapma iki neye kızıp neye kızmadıgım senı ılgilendirmez üç emirle benim aramda olan bişey dört hadi bakiimmm sen sağdan sağdan yürüüü ayrıca çok merak edersen konunun 18 inci mesajına dikkatlice bakarsan niyee kızdıgımı anlarsın ne işine yarıcak anlamadım yaa boşver

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
ulen emir senmisin olum sen hala konusyomusun len senin susman için ne yapmam lazım olum

MrCC

Üye
Tepki
15
:D napim abi banladılar diğer charı burdan devam ediyoruz napıyon msn ye ekledin konuşamadık ya senle konuşmam için napmam lazım :D

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
ben alabilirim ama para biriktiriyorum sen nerdesin?

mxceyn

Aktif Üye
Tepki
19
abı walla o kadar param olsa kesın aLIRDIM KACMAZ bu arada hakkı abı senın le bı an önce tanısmak ısterdım ama b__Mx__ceyn ömer

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
@Kenan Yavuz

bi zone ile ilgileniorum kusura bakma ama sabah kalktım ama çok pahalı geldi:D nie bilmem ama ilgin için tşkkür ederim bmxin süper bence satma

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
her şey bir yana khe bir yana dünya tersine gitse yinede khe