İptal Edildi Bmx ile takaslık kaykay

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında dummy tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dummy

dummy Yeni Üye

7.5'' Foundation deck (Ethan Fowler), Titan ti-lite trucklar (siyah, titanyum), Zero tekerler (53 mm, olması lazım tam hatırlamıyorum, kirlenmedi bile), yepisyeni rulmanlar, ilave truck padleriyle, griptape'i bile çiziksiz. Rafta beklemekten biraz rengi soldu sanırım, ama çok özenerek, hiç bir masraftan kaçınmayarak yaptığım bir complete idi. Yalnızca trucklara en hafifinden olsun diye dünya para ödemiştim. Son derece pro bir complete. Toplasan 1 ay kullanıldı, uzun zamandır kaymayı bıraktım, gayet temiz. BMX şampiyonu olmaya niyetim yok, orta halli, temiz bir bmx ile değiş tokuş etmek isterim. İstanbuldan ilgilenen varsa PM atabilir.

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.