Bmx İÇİn Kaset GÖbek Araniyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Orhan Yıldırım tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Orhan Yıldırım

Orhan Yıldırım Kıdemli Üye

Seviye:
    Marka ve model hiç önemli değil tek gerekli olan Cır cır böceği gibi öten bir kaset göbek aradığım göbekteki fiyat aralığı 0-110 tl ikinci el olması ÖNEMLİ DEĞİLDİR

Örnek bir kaset göbek ;

İlginizden dolayı teşekkürler

2. mustafa kırbıyık

mustafa kırbıyık Forum Demirbaşı

Seviye:
    aradığın göbeği yurtdışından getirtebilirim çünkü bizim kayserideki bmx kullanan arkadaşlarada getiriyorum

3. Furkan Gür

Furkan Gür Kıdemli Üye

Seviye:
    sana odyysey kaset göbek satabilirim ama fiyatı ağır gelebilir. 190 lira+ 60 lira odyssey 9t driver aldım bana maliyeti 250 tl satmayı düşünmüyorum ama istersen 200 tl ye satabilirim buda sana biraz ağır gelebilir sanırım

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
upload_2016-8-24_11-10-30.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.