Satıldı bmx icin gidon ve bogaz aran1yor

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında xerox tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. xerox

xerox Yeni Üye

freestyle v gidon korm ar1yorum bogazda ar1yorum renk ve materyal okadar onemlii deil tabi garip birsey olmas1n bana pm atabilirsiniz astronomik fiat lzm degil simdiden tesekkürler

2. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    war kromaj nere oturuyosun sıfır satılık 50 milyon hem bogaz hem catal acik pm atarsan sewinirim fiyatta bişiler yaparız yesılkoy klas bısıklet

elimizde v gidon olması lasım sormam lasım ama bogazla catal war

ßωж gęПСlїЌ:in:

3. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    bn ustayla konustum catal 30 boğaz 15 kromaj saglam catal gercekten saglam ama gidonu sormayı unuttum

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.