Bmx Hakında(acil)

cooper095

Üye
Tepki
11

13 yaşındayım
şuan yalovadayız yarın babamın işi nedeniyle istanbula gidicem gitmişken bmxde almak istiyorum o yüzden size danışıyım dedim

1.50-1.52 cm boyum var
38 kg 'ım

700-800 ytl param var

yarın hemen gidip alıcam,,bi daha bu şansı yakalayamam

bana uygun bmx i ve alabileceğim yeri sölerseniz sevinirim

bu arada ben beone twice alıcakım erdoğanlarbisikletten ama forumda önermemişler nedense

beone twice yi öneren varsa onu alabilirim çok hoşuma gitti de başka bmx nerelerde var bilmediğimdendir

abilerimden yardım bekliyorum yanlız yardımınız bu gün ve acil olsun yarın gidicem hemen alıcam(yoksa bi daha 3-4 sene beklerim):(

cooper95@windowslive.com

• Beğen
Tepkiler: mmmeeemmmooo
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bence beone twice alabilirsin en azından sağlam bir bmx ancak ağır olması sorun yaratabilir birde flatlandmı street mi yapçaksın sölersen daha iyi olur:)

• Beğen

cooper095

Üye
Tepki
11
kaç kilo olduğunu biliyomusun peki:) ağırlık o kadar önemlimi bir bmxde :)

ben ne biliyim

bunny hop
bunny hop 180-360
grind
barspin
wallride
boomerang
tail-whip(flatlandaki yerde kadro çevirme:))
decade
ön tekerde geri geri gitme
ön terker ve arka tekerde sekme gibi hareketleri yapmak istiyorum 700-800 ytl bütçem var

• Beğen

QFSYSTEM

Daimi Üye
Tepki
158
flat(yer hareketleri) mi yapcam;street(ordan burdan, merdiwenden atmalama demirlerden kayma falan)mı yapcan;yoksa bizim burada rampa war ondan uçucaz mı dion önce ona karar wer!vermediysen1-2 video izle (googledan aratsan çıkar)karar wer sonra gel...
Alıcak bi yer soruyosan hkk abi war kadıköy bisiklet ewi doğru yer doğru kişi:D...
kadıköyde salı pazarının kurulduğu yerde kime sorsan bilir zaten...

yukarda saydığın hareketlerde flatland, street karışıkda...

cooper095

Üye
Tepki
11
hareketleri oraya saydım onları yapıcam yani freestyle hangisi alıyım gt zone mi slammer ı sevmedim

3 parçası yok

street ve flatland ı açıklamana gerek yoktu ben biliyodum zaten :)

sağol yinede

hkk bmx in msn adresi yada internet sitesi varmı

ben x4tune diye bir yer buldum gt performer i beğendim bide el-centro

bide yeşil bisiklet diye bi yer var :)

• Beğen

cooper095

Üye
Tepki
11
http://www.hkkbmx.com/site/components/com_qpersonel/oresim/84904570.jpg

slammer ın bu rengini çok beğendim bu arada kaydettim hkk bmx i ama kabul etmedi galiba

ama çok çocuksu geldi sadece rengini beğendim

selesi

s kol

pedalları :( olmamış o renge

• Beğen
Tepki
43
@cooper095

hahah maşallah wallride, tailwhip, grind falan bayağı bir gaza gelmişsin ama videolardaki kadar kolay şeyler değil. çok çalışma, çok düşme gerektireceğini düşündüğüm için sağlam bir bisiklet lazım. beone vs boşver.. kadıköydeki x4tune'dan bi gt slammer veya o ayarda birşeyler almanı öneririm. götürsün seni uzunca bir süre.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben sana GT Zone tavsiye ederim,söylediğin hareketler genellikle sokak tarzına giriyo,boyuna göre düşünüdüğümüz zaman Zone kısa bi kadro,üzerinde çok rahat edersin.
Beone ise ayrı bi marka,forumdan Muhammed kullanıyodu,memnun ama GT alsam daha iyi olur gibi bişeyler diyodu sanırım:),bi de Beone kadrolar demir,GT kadrolar ise Cro-moly(daha dayanıklı),seçim senin.

GT düşündüğün zaman X4tune,Yeşil Bisiklet ve Kadıköy Bisiklet Evi'nde bulabilirsin,adres ve telefonlarını da google.com'dan görebilirsin zaten,inşallah cevap geç olmamıştır;)

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
gt beone dan çok daha kaliteli bi marka..twice yi arkadaşım aldı hiç memnun değil.. ve yiğenimde performer kullanıyo o çook memnun. o saydığın hareketleri performer la çok daha rahat yaparsın. . düzenleme:pardon zaten yazmış görmemişim

• Beğen

cooper095

Üye
Tepki
11
@burnout_54

geç olmadı ilk önce compe vardı gt zone değil o na baktım beğenmedim sarı bi bisiklet gördüm gt air onu aldım çok rahat ve güzel jantları hele manyak :)

• Beğen

cooper095

Üye
Tepki
11
@adonay

hadi ya bilseydim gt performer alırdım:( :( :( :( :(

ama gt performer in ağır olduğu için almadım

ben 38 kg gt performer ağır diye biliodum kaç kilo bilen varmı:eek:

• Beğen