1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Bmx freestyle yardım.

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde djsalih tarafından 19 Temmuz 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. djsalih Yeni Üye

Sponsorlu Arkdaslar ben freestyle bi bisiklet almak istiyorum. 400 ytl bütcem var. Bana ne önerebilirsiniz henüz yeniyim ama ileride pro lasmak istiyorum. Kafam salcano evil b ye yatmıstı ancak 1-2 kötü yorum okuyunca baya bi bozuldum. Tavsiyeleriniz ne olur. :mad:

2. semıh gunay Forum Bağımlısı

kardes bence su an piyasadaki en ıyı bmx salcanonun bmx i hem senın butcenede uygun...umıte felan hıc bakma bence dırek al..ama 2. el almak ıstersen forumun 2. el bolumunu takıp et guzel bmx ler gelıo arada....:::))))

djsalih Yeni Üye

bı salcano evil b nin agır oldugunu duydum dogrumudur arkdaslar normal bi bmx bisikleti kaç kilodur? ve evil b kac kilo bilen varsa yardım edebilirmi ? Şimdiden teşekkürler.

4. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    salcano bmx bildiğim kadarıyla başlangıç için iyi bir bmx. bmxler sanırsam 17-18 kilo olması gerek ama kesin bir bilgim yok

5. fiestahmet Daimi Üye

13 küsür kilo salcano...ne yazikki bmx az var bence gt zone falan al biraz daha para biriktir yada taksitle al ;) bi kere al bi daha değiştirme ;)