bmx e baslıorum!

doc

Üye
Tepki
3
slm ben izmirde oturuom ve bmx i videolardan falan izledm,cok begendim forumu ve diğer yabancı bmx sitelerini gezdm ve bmx almaya karar verdm. ama fiyat cok yüksek geldi ben de gittm bisikletciye, normal bi bmx kadrosunu boyattm, bmx lastii taktrdım jant tellerini 36 yabtırdım, frenleri söktürdüm(gyro sistemi bulunmuomus) ve peg taktırdım toplam 120 ytl ye mal oldu ve bisikletci, seni idare eder dedi sizce nasıl olur? (resimleri bir iki gün içinde eklerim)

bu arada daha yasım genc bu yüzden ileriki zamanlarda bu işi ilerletirsem kaliteli bi bmx alabilirim.

Scudo

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
120 mılyonluk bır bmx ne kadar saglam olur bılemem ama ılk bakısta pek ıı gelmedı ama resımlerı de koyarsan sana cok daha fazla yardımcı olabılecek arkadaslar var:) hayırlı olsun;)

doc

Üye
Tepki
3
saol .daha bisiklet gelmedi pegleri takılcak ,yrn veya cuma koyarım foto
bu arada flatland yapcaıım için rampalardan faln ucmicam:d 2-3 sene idare edermi acaba beni?

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
çok iyi yapmışın bence ama keşke önce gyro sistemine uygun muymuş bisiklet bi araştırsaydın...daha yeni başlıyosun ilk bisikletin süper olmasına gerek yok tabi çok da kötü olursa hevesin kaçar....sen bi yerden başlada gerisi gelir ;)

doc

Üye
Tepki
3
tesekkürler yorumun için bi bisiklet gelsin gitcem zaten arastırcam bisikletcilerden falan (izmir-karsıyaka) gyro varmı falan diye. izmirde oturanlar :nerden bulabilirim bmx parcaları satan biryer??

doc

Üye
Tepki
3
bisiklet geldi kötü olan yerleri söleyin(cok kotüyse de yüzüme vurmayın):D gidonu ve jantları siyaha boyamayı düşünüorm ne dersiniZ??

(link)(link)
(link)(link)

Tepki
0
doc bu biskleti nasıl yaptn abi bende almayı düşnüorm bitane bmx ama banada fasla geldi ben normalde kaykaycıyım ama mtb mi satıorm o yusden böle bşede yardımcı olrsan sewinirim.bu arada yaş kaç nese çok uzattm haftada bir bostanlı saile gidiors arklarla bnm msn wuncshpuncsh@hotmail.com nese by eklersen konuşurus

doc

Üye
Tepki
3
@wuncshpuncsh

ekledm sni yaşım 15. bu arada bisiklet manyak oldu direksiyonu, seleyi, lastikleri, pegleri, değiştrdim, fren taktrdım, kadroyu beyaza boyadm ve aynakol ve jantları deiştrcem...resmleri eklerrm sora

Tepki
7
üff bunubana 200 e sat o masrafları yaptık tan sonra ama cok masraf yaparsan fiyatı artırırım

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
Arkadaşım konuya son yorum (ileti) 29-03-2007, 22:34 yapmış.Sen daha neyi eleştiriyorsun?

rapura

Üye
Tepki
0
@doc

kardeşim ekle beni istersen yardımcı olmaya calışırım elimden geldigi kadar bende izmirde yim rapura_bmx@hotmail.com ama bununla pek bişe yapamasın acıkcası başta brz büyünce buna sıgmassın zaten + bu pek saglam olmaz

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
3 sene önceki konu tarihe dikkat çocuk belki şimdi dave mirrayla sürüyodur :D