bMx e başlicam hangi bmx almaliyim

zippO.bMx

Üye
Tepki
10
herkese selam bmx e yeni başlicam ve sınırlarım 400 ytl (taş çatlarsa) hangi bisikleti almalıyım?ağırlığı ne kadar olmalı veya satmak istediğiniz bmx varsa alabilirim uygun olursa(temiz kullanılmış)bu sana uygundur dediğiniz var lütfen he bide nolur kazıklamayın:p msn: oceanskmf@hotmail.com

Scudo

Lostman

Daimi Üye
Tepki
82
kardeş bmx i ne amaçla kullanıcaksın ?

ayrıca araştırma yapacaksın kazık yersen ona kimse bişey yapamaz büyüklerimiz daha iyi bilir internet elinin altında satılık bir ürün varsa internetten sıfırının fiyatına bakarak ölç biç...

• Beğen
Tepkiler: zippO.bMx

zippO.bMx

Üye
Tepki
10
kazıklama olyını şakasına dedim alınmayın sakın! Steet olarak kullanıcam benim bayadır bmx hayranlığım var ve şimdi kararımı verdim ve başladım araştırma yaptım ama sıfırları 600 den başlıyo bildiğiniz uygun bi yer varsa veya satyosanız alabilirim

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
BMX ler hakkında fazla bilgim yok.Hafiflikleri XC bisikletçileri kadar önemli değildir heralde.Benim bildiğim sıfır alabilceğin en uygun bmx (link).Sıfır fiyatı 320 ytl.BMX'te ne kadar özellik aranır bilmiyom.Fren var sadece vites de yok.Aranılcak en önemli özellik Gyro sistemi (gidonu istediğin kadar döndürme) galiba.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sakın ümiT alma dikkat et japon malı da olmasın fazla aqır olmas yani kendini bisikletle nasıl daha rahat hareket yapabliceksen onu tercih et derim

• Beğen

emrea

Üye
Tepki
68
O fiyata Specialized BMX de alabilirsin. Büyük indirim var.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@emrea

Nasıl yani? Ben biraz araştırdım ve (link) buldum.Fiyatıda 379 €

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bmx bölümünü araştırsaydın ümit in salcano evil-b den süper derece iyi olduğunu anlardın ve evil-b nin odun-b olduğunu :)