BMX e başlangıç için tavsiyeleriniz.

Konu, 'BMX' kısmında Abdullah Tulunay tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Tulunay

Abdullah Tulunay Yeni Üye

Seviye:
    öncelikle tüm bisiklet forum'a selamlar.. ben ankara'dan Abdullah.. Bmx e başlamak istiyorum ama yaşım 23 acaba çok mu geç kaldm ? ve hangi bisikletle başlamalıyım.. iyi bir şey almak istiyorum ama butcem 1000 tl ustunede cıkamaz ( koruma ekipmanları dahil).. tavsiyelerinizi bekliyorum tecrübeli kardeşlerim abilerim :D

2. yusuf dağ

yusuf dağ Üye

Seviye:
    walla abicm bende yanı baslıcam ama butcem senn kı kadar yok ama bence elındekı parayı ıyı değerlendirmeni onenerırım o parayla çok gzuel bmx ler alabilirsin bence bi hakkı abiye danıs derım :)

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...