BMX de kask kullanımı

Konu, 'BMX' kısmında egehan tarafından paylaşıldı.

1. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar BMX bölümünde sadece "x bmx mi x bmx mi alayım " başlıklarını yerini gerekli bir başlık açmak istedim :D

Konuya geçeyi , arkadaşlar bmx kullananlarımız arasında kask kullanan veya önerdiğiniz kaskları yazarsanız güzel olur :)

2. FarukERYILMAZ

FarukERYILMAZ Aktif Üye

Seviye:
    evet yararlı bir başlık olmuş bende merak ediyorum kirlilik olmasın diye konu açmadım.. bmx i dh olarak kullandığım için ve bulduğum heryerden atladığım için(2-3-4 metre) kask kesin gerek artık sakın koruma olmadan yaptıklarımı yapmayın allaha şükür daha kaza geçirmedim ama olmucak da değil oyuzden kask gerekli :D

3. Orhan Yıldırım

Orhan Yıldırım Kıdemli Üye

Seviye:
    küçük jant ölçüsü ve sabit maşa ile 4 metreden atlıyorsun he :sonst1zde bence resim koymalısın çok merak ediyorum

Emirhan Kılıç bunu beğendi.
  4. FarukERYILMAZ

FarukERYILMAZ Aktif Üye

Seviye:
    betona değil heralde kuma atlıyorum :D

egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende BMX i bugün aldım da ilk 5 dk içinde bacaklarım full çizik :D nerden temin edicez bunları ? :)

İlginizi Çekebilir

20160630_084931.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...