BMX bulusma

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Kayıt
13 Ekim 2006
Mesaj
407
Tepki
124
Şehir
istanbul
bmxciler istanbul bakirkoyde her pazar bulusuyoruz istiyen warsa katir bulusma metin bisklet onu
 
Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Ağustos 2006
Mesaj
1.692
Tepki
833
Şehir
Ürgüp, Kapadokya
buluştuktan sonra güzel fotograflar bekliyoruz sizden güzel hareketlerin oldumu arkadaşlar :)
 

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Kayıt
4 Temmuz 2005
Mesaj
486
Tepki
414
Şehir
Antalya/ALANYA

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Kayıt
18 Eylül 2006
Mesaj
837
Tepki
392
selam arkadaslar hepınızı kutluyorum antalyay dada keske sızın kadar bmx seven arkadaslar olsada takılsak bıraz ama burada toplasan 3.5 bmx cı var onlarında 4 tanesı bı ıse yaramaz 1 tanesı prof. onunla pazarları takılıyoruz ama flat yapıyo o yapıyo bız ızlıyoruz sızın gıbı street yapsa bızde 2 arkadas km lerce tek tekerle antalya yı dolasıyoruz...
 

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Kayıt
13 Ekim 2006
Mesaj
407
Tepki
124
Şehir
istanbul
freeride ist e geldinde bekleriz yanimiza takiliriz biz istanbullu bmxciler olarak bu olayi yaymaya calisan herkese tessekur ederiz we butun pedal sallayan herkese
 

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Kayıt
4 Temmuz 2005
Mesaj
486
Tepki
414
Şehir
Antalya/ALANYA
Türkiye BMX bisiklet pistine kavuşuyor..

Türkiye'nin ilk BMX bisiklet pistinin, İstanbul Beykoz'da yapılacağı bildirildi.. Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğu, Beykoz Belediyesi'ne bağlı Polonezköy'deki 18 dönümlük orman arazisi üzerine BMX bisiklet pisti yapılması için anlaşma sağlandığını söyledi..

Beykoz Kaymakamı Cengiz Gökçe ile görüşerek, söz konusu araziye Türkiye'nin ilk BMX bisiklet pisti yapılması konusunda fikir birliğine vardıklarını anlatan Müftüoğlu, ''BMX bisiklet sporu, patlayıcı güç ve gösteriye dayalı, oldukça keyifli, çağdaş bir spor dalıdır. Özellikle ABD ve Güney Amerika ülkelerinde oldukça yaygın olan bu spor dalı, ilk kez 2008 Pekin Olimpiyatları'nda temsil edilecek. Zevk sporu iken olimpiyat kapsamına alınan bu spor dalı kısa sürede dünyanın ilgisini çekti. Biz de TBF olarak bu sporu Türkiye'de yaygınlaştırmak istedik. Bu konudaki uzun süredir devam eden arayışlarımız, Beykoz Kaymakamı Cengiz Gökçe'nin desteğiyle karşılık buldu. Belediye ve Polonezköy muhtarlığı yetkilileriyle de yapılan görüşmelerden sonra bu alana BMX bisiklet pisti yapılmasında fikir birliği oluşturduk. Çalışmalar en kısa zamanda başlatılarak tamamlanacak.'' dedi.

-BMX BİSİKLET-
Yeni tanınan bir spor dalı olan BMX, sınırları ve parkuru belli, tamamen patlatıcılık kuvvetine dayanan, bisikletle artistik gösterileri kapsayan görsel boyutu zengin bir spor dalı olarak biliniyor. BMX sporcuları bisikletleriyle kısa sürede maksimum hıza çıkıyor ve pist üzeindeki engellerden çeşitli şekillerde geçiyor.

NOT Bu haber özel bir haber ajansının wepo sitesinden alınmıştır..
 

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Kayıt
18 Eylül 2004
Mesaj
2.795
Tepki
789
Yaş
35
Şehir
İstanbul / Eyüp
Bisiklet
Sedona
şu aletleri hep kullanmak istemişimdir ama alıpta öğrenenememe korkusu var avrupa yakasında yardım edecek varsa bana özel msjla ulaşabilir.