Bmx Bisiklet hakkında

polter

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar daha az önce üye oldum. Bende bu işe merak sardım. Normal bisikleti çok kullandım ama bu farklı tabiki. Yeni başlıyıcam ve nası bir bisiklet almam gerekir. Daha dorusu bu konuda hiçbir bilgim yok 0 yani. Herhangi bi kaynak yada yardım edebilecek biri warmı. Bisikleti alıcam ama biraz bilgi sahibi olmam lazım kazık felan yemiyelim sora :D

Şimdiden teşekkürler.
Saygılar.

Scudo

polter

Üye
Tepki
0
ilk olarak 2. el bir bisiklet düşünüyorum. 150-200 arası işimi görürmü? başlangçta

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
başlangıçta görebilir ama hareketleri yavaş yavaş yapmaya başlayınca bisiklet hasar görebilir.

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
bencede gzl bi 2.el bul onla hareketlerini gelştirdikten sonra gzl bi bmx e gecersin

polter

Üye
Tepki
0
salcano evil-b türü birşey işimi görürmü?

ben öle atlamaya zıplamaya meraklı değilim :D sanırım atlamalı zıplamalı yerlerde yamulabilir ucuzlar.

oldum yerde hareket yaparak flatland mı denior ne denior onuda tam bilmiorum ama youtube de bmx flatland die arayınca istediğim şey çıkıor :D bu hareketlerdede yamulurmu mesela salcano evil b felan 150-200ytl verebileceğim bir bisiklet yane 2. eli 150-200 olan bişi olabilir şimdilik.

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
o zaman salcano işini görür ama bence bütcenini biraz daha zorla ucuz bi gt alabilirsin

karbit

Üye
Tepki
0
ben ce herseyden once bmx yenı baslıyacagın ıcın senı yorar marka onemlı degıl agırlıgı az olan bır bısıklet bul en onemlısı bu alacagın bısıkletın agırlıgına dıkkat et kolay gelsın

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
bence ağırlına değil sana uygun acılarıan dikkat et nasıl rahat ediyorsan ona gore bmx al ağırlık o kadar onemli değil...

karbit

Üye
Tepki
0
acılarda onem lı ama o adam dfaha yenı acıları nerden bılecek emir onun tek bılecegı şey agırlık tır ben ce ama senın dusuncenede saygı duyarım kolay gelsın