Bmx başlamak istiyorum...Bisiklet hakkında yardım...

burock_26

Üye
Tepki
1
ya bn (link) sitesinden buldum frames-bmx yazan yerde gt nin güsel kadroları war 45€ falan kargoyla 90€ oluyo. ahmet sende satılık bmx kadrosuu warmı?

Scudo

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
valla ne kadar salcanosu olan varsa rampa diyor :D bi kaç yerde okumuştum ama inan şimdi nerde geçio hatırlamıyorum..ya zaten salcano umit falan başlangıç için bi süre sonra kesinlikle değiştirmek gerekir .....yanlız burak_26 nın salcanosu var bi kadrosunu değiştiricek baştan kadro yaparsan cardanadam alacağın gt den daha pahalı olur ;) bence sen gt al sıfır kafana göre takıl kırılcakmı öyle mi olcak böyle mi olcak düşünme ;) zaten parça sıkıntın olur baştan toplamaya kalkarsan....

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
(link)

ingiliz sterlini fiyatlar dikkatini çekerim 2 küsür milyon ingiliz sterlini...neyse çok farketmiyor zaten ucuz ama gümrüğe takılırsa ki büyük ihtimalle takılır sana pahalıya da gelebilir.....forumda biraz araştır yurt dışından bisiklet kargo getirme olaylarını ;)

bu arada burak kadro varmı die sormuşsun tek bisiklet var bende

cardanadam

Üye
Tepki
1
arkadaşlar...şuana kadar vermiş olduğunuz bilgiler ve yardımlar için çok teşekkür ediyorum....

(link) burock_26 adresi şuan incelemekteyim...fiyatlar bizim türkiyedeki fiyatlara göre çok düşük
eğer aklıma yatarsa buraya sipariş vericem eğer düşünüyorsan bi incele derim kafana yatarsa beraber sipariş verip alabiliriz...

cardanadam

Üye
Tepki
1
arkadaşlar şu bisikleti bi incelermisiniz...

az çok bmx den benden daha iyi anlıyorsunuz fiyatı uygun ve gt marka ....

eger olursa bunu sipariş vericem ...tabiiki bide sipariş olayı var bunun bide onu da araştırmak gerekiyor...

(link)

fikirlerinizi söylerseniz sevinirim...

burock_26

Üye
Tepki
1
ya arkadaşım fiyatlar gerçekten çok ucuz bnde zaten kadroları inceliyorum.bnde alabilirim ama gümrüğe takılırsaaaaa çok kötü olur.çok para harcarıs yani.gümrükte tanıdıkların wrsa güsel olur;)

cardanadam

Üye
Tepki
1
ben bi tane bmx buldum...

şuan araştırıyorum...

eğer halledersem bi kaç gün içinde elimde olacak...

bisiklet tamamen toplama...

aldığımda sanada haber veririm sende oradan alırsın fiyat çok uygun...

endy

Daimi Üye
Tepki
97
cardanadam bennde 1.82 yım 76 kıloym hıc bısı olmyo rahat ol:D bbnmkı bı de 32 delıklı :D:D hıc korkun olmasn tel jantın ustune tanıma

cantitiz

Üye
Tepki
1
sana bnm bmx imi satabilirim iyi bir maldır lastikleri yeni daha sıfır. Arka göbek amerikan malı 2 sene garanti weriyorum rulmanlı ve çok özel bir göbektir.sana 250 milyona werebilirim ama pazarlık payı war bişeyler yaparız tabikide düşnürsen can.titix@hotmail.com mail adresim

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
rumanlı gobegın markası ne bn alabılırım tek gobegı satarsan ayrıyeeten bmx e baslamak ıcın bagdat caddesınde X FOR TUNE yı tercıh ederım 550 ytl ye gt bulabılırsın... aama ılk yorumlarda arkadasımın dedıgı gıbı yurt dısındada getıtttırebılırsın sonucta aynı paraya denk gelıyo....bnden solemesı
3 4 senedır bmx ın ıcındeyım onceden salcano evil b flattla basladım sımdı hoffman bıkes ım war cok farklı seyler tutundunmu herseyın en guzelını ıstıyosun baslıyacaksan ılk once saglam bısey alda sonra rahat edesın

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
yaw ben bmx iyeni aldım tahminimce dandik bike team die bişi acaip ağır şimdi yeni aynakol, arka ve ön fren alıcam galiba (tektro) ama aynakola daha bi marka düşünmedim bisikletin resmi avatarımda 150ytl bütçem var lütfen bu üç parça için bişiler yazın hepinize ççççççççooooooooookkkkkkkkkk teşekkür ediyorum

Audiophile

Üye
Tepki
32
İsim
Mehmet C.
Bisiklet
Tern
Oncelikle merhaba arkadaslar.Bende cok yenıyım bu konuda. Acıkcası ne marka bılırım ne de model.O yuzden sızlerın yardımına ıhtıyacım olucak.Bende konu kırlılılıgı olmasın dıye burdan sormak ıstedım.Turkıye'den alabılecegım baslangıc ıcın en uygun bmx i sormak ıstıyorum.Genelde GtZone modeli cok sık gcıyor konularda.en uygunu bumudur gercektende.tam olarak ozellıgı nedır bu bısıkletın.yanı hangı amacla kullanılır.sadece freestylemı ? baska onerebılecegınız model ya da dırek gıt su modelı al gel dedıgınız bır bısıklet varmı ? sımdıden tesekkur ederım sızlere.

bmx26

Üye
Tepki
18
gt performer derim ama yeniymişsin bmxflatland arkadaşımız slammer satıo temiz bi bmx e benzio onu alabilirsin yada 0 ını 555 ytl ye x4tune den alabilirsin izmirliymişsin seda bisikletten txed alabilirsin

isfendiyar

Aktif Üye
Tepki
35
arkadaşım bı yazında gt nın prcalanmasını ızlemek höş olmas demişsin eyer bisikleti 10. kattan aşağı aytmassan kolay klya parçalayamassın zaten kolay gelsın

Audiophile

Üye
Tepki
32
İsim
Mehmet C.
Bisiklet
Tern
@bmx26

slammer dedıgın model nasıl ? hangı markanın modelı ?
Birde performerlar ne kadar su an 0 ? Ben sıfır alıcam cunku.

bmx26

Üye
Tepki
18
slammer gt nin türkiyeye gelen bmxlerinden en ucuzu performer a yeni başlıosan alma derim ama gt performer ın 0 fiyatı 709 ytl kargo fiyatı ne tutar bilmem ama istanbuldan eskişehire kargo havale vs toplam 800 liraya geldi bmx izmir e ne kadar tutar bilmem