Bmx Anıları ****

timur41

Aktif Üye
Tepki
283
Evet arkadaşlar burda herkes başından geçen güzel kötü,komik trajikomik vs hikayelerini anlatırsa sevinirim. Amacım biraz muhabbet ve yaptıklarımızdan ders almak ;) ;)

• Beğen
Tepkiler: Pislick_ModeXL
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Genelde Sakarya'daki insanlar beni bmx'le görünce daha büyüğünü bulamadın mı diye klasik şekilde laf atarlar,hep aynı şeyleri söylerler.
Bi gün kadının biri sırıttı ve ''Hiç binmeseydin.'' dedi,acayip komiğime gitmişti:D.
Aklıma bu geldi,geldikçe yazarım,güzel konu;)

timur41

Aktif Üye
Tepki
283
@JAckaL34

Anlatim Hakkı abi . Geçen gün çarşıya indim bizim Gölcükte bi park var ordan bizim dükkana giderken küçük boyacı çocuklar Abiye bak abiye hareket bisikleti almış felan diyolardı bi bunny hop çekeyim deidm :D demez olaydımki logar kapağının üzerinden atladım kafamı bi kaldırdım :D Yaşlı amca :D Güm diye girdim arkadan adam yalpaladı bende düştüm:D amca bana küfür edyodu güldüm kaçtım ordan :D'' Hakkı abi msni nie açmıyn-on ?''

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Benim Anım Şöyle...

Bir Gün Kadıköyde Salı Pazarında Rampa Yapmıştık Arkadaşla..Dandik Derme Çatma VE Çok Dik Bir Rampaydı...Arkadaş Atladı Ön Teker Üstüne Düştü Çekemedi Önü...Bende Deniyim Dedim ve Uzaktan Çok Hızlı bir şekilde Geldim...Gelmez Olaydım...Atladım Önü Çekemedim Tabi Rampa O kadar kısaydıki önü çekçek zaman olmuyordu...Bunny Hopla Beraber 1.5 metre yükselmiştim...Sonra Ön teker üstüne düştüm..Kafamın Üstüne düştüğüm için alnım yaralanmıştı dudağımın içi patlamıştı yanağım falan çizilmişti dudağımın dışıda yaralanmıştı...kolumdaki çizikler hala duruyor:DDüştükten sonra başım çok fena dönmüştü hatırlıyorum:DAyağımıda hareket ettirince çok ağrıyodu:DParmağımda öle:DHakkı Abiyede O Gün Gösterdiği İlgi İçin Teşekkür Ederim Tekrar:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bi kaç hafta önce başıma geldi,Sakarya meydanında hareket çaışıyodum,düz de 180 atmaktan artık canım sıkılmıştı.
Manavların kasalarından buldum bitane,yüksek şekilde koydum,hedefim üzerinden 180'le atlamak(bak sen:D,Ben kim o kadar yüksek 180 çekmek kim:D)
İyice hızlandım,hedefe gelince önü çektim vücudumu döndürdüm,tam arkayı çekicem bi takıldı,yana doğru fırladım ve taklalar atmaya başladım,4 takla saydım ama 5 de olabilir:D,ama takla atmak çok avantajlı hiçbiyerinize bişey olmuyor:D
Eğlenceli bi düşüştü yani:D

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
arkadaşım bmx'ini aldığı ilk gün ver bir iki hareket deniyim dedim. bmx'te hareket yapmak benim neyimeyse.. bir kaç wheelie yaptım. güzel gidiyodum(gittiğimi düşünüyodum), sonra ışık hızında bir wheelie yaptım. nasıl gerçekleşti onu bile anlamadım. direkt kıç üstü yere düştüm, 3 gün evden dışarı çıkmadım kıçımın ağrısından. o gün bu gündür wheelie'yi sakin sakin yapıyorum(MTB'de) :D

• Beğen

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
@timur41

http://img101.imageshack.us/img101/6372/resizeof24062008002zh8.jpg
ben ettim siz etmeyin, olayın 0.02 saniye öncesi :D

• Beğen

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
bnd paylaşayım:D....yazın arkadaslarımla buyukcekmecede rampaya ındık 2kısı bırbırımızı gaza getırdık spine da transfer yapcaz dıe sor saldırdık spine a bn onden arkım arkamdan gelıyordu spine da bı havalandım 1m kadar fln spine da yerden 2m yukseklıkde sora havada bı korkdum ayaklarımı cekdım pedallardan supermen pozısyonuna gecdım oo bıcım yere ındım arka tekerın ustune oturdum:(:Dsora yere yapısdım arkımda benım arkamdan geldı oo yavas gelmısdı oo transfer yaptı sorada ustumden gecıyordu:D:D:D:D.....

shady_ftl

Aktif Üye
Tepki
103
arkadasımla beraber bmxle biyere gidiyorduk, ben suruyordum,arkadasta arka peglerdeydi.sonra birden nerden estiyse arkadasa omuzlarıma iyice asıldı geri dogru cekti:D ön kalktı tabi , ikimizde çanak üstüne düştük, bmx te ters dondu ustumuze dustu, direksiyonu bırakmadıgım için:D

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
Bende Dışarı Çıktığımda Ya tip tip bakıyolar Ya aaaaaaaaaaaa Hareket bisikleti diyolar yada hareket yapsana diolar kesin karşılaşıorm 3 şıktan biriyle [{:

• Beğen