Bmx Alıcam Ama Hangisi?

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Beyler laf yarışı yapmayın,hepimiz dostuz forumda değil BMX'le sokakta kapışın.Hepiniz iyi hareketçi olacaksınız eminim.(HKK BMX TEAM).

Scudo

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Sadece arka freni olan aluminyum bi bmx toprak yarışı yada street tarzı(HKK BMX TEAM).

ozanbildik

Üye
Tepki
4
mirraco 2008 ler satısta heberiniz olsun ama hangisini almalı? (benim açımdan) park ta ön fren olmadıgı için benim gibi yenilerin kullanamayacagı kesin fakat five star option mu gt zone mi arada kaldım gtnin izmirde ne bi servisi nede bi bileni var en azından mirracoyu satan bi yer var bişey oldugu zaman gidebilecegim siz ne yapardınız?? (flatland için)

gt satan arkadslar gtnin türkiye distürübütörlügü yokmus yunanistandan geliyomus bunun hakkında bi bilginiz varmı?
not: nereden geldiğinin bi önemi yok tabide ilerki zamanlarda parça problemi yaşamak istemedimden...

b3b3t0

Daimi Üye
Tepki
121
parça sorununda problem cekmessinn hakkı abi war we bütün bmx'ciler zaten eski parçalarını stok yaparlar bende bi bisiklet toplucak kadar mazeme war rahat oL yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
sen parayı ayarla ozaman bmx nerde ararsan sana tüm bmxciler
yardımcı olacak alperen kardeşim . gaziantep.bmx.and mtb.stop.bmxserdar
TÜM BMX BİNEN KARDEŞLERİME SAYGILARLA

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
yanlız arkadaş izmir de oturuyo ulaşım zor olur oradan kargoylamı yallicaksınız parçaları

benim bildiğim flatland için gt zone iyidir ama parça işini bilmem (ztn gt kolay kolay bozulmaz.öyle diolar)

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
@ozanbildik

Mrb kardeşim sana bmx'le ilgili aklına takılan her konuda yardımcı olurum. İstediğin marka ve modeli hemen ulaştırırım merak etme ok.Msn de konuşalım.(hkk.34@hotmail.com)İZMİR'e selam.(HKK BMX TEAM).

• Beğen
Tepkiler: SoldieR52