Bmx Alıcam Ama Hangisi?

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar Babam İşi Karneme vurdu:D ama ben alıcağım:boese157: Tabii yardımlarnızla bence istanbul Zytinburnunda alabılcegım bmx olarak evil-b dusunuyorum ama yardımlarınızı da beklıyorum sımdıden tskkler

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evil-b alma milleti seyret daha iyidir paranı biraz daha biriktir 2.el bi gt al
iyi baslangıcı iyi bi bisikletle yaparsın;)

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
ya haklısınız su anda 250 ytl var ama istanbul zeytin burnunda cok fazla bısıkletcı yok yanı varda gt falan satan yok napmalıyım?

isfendiyar

Aktif Üye
Tepki
35
kadiköyde bulabilirsin bisiklet evi var burdada uye olan hakkı , ve x4tune de mustafa abi var (link) bunlar sana yardımcı olur bide forumdan araştır bence ordada sorularına cevap bulabilirsin

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
bu arada isfendiyar stıl street ama senın dedık lerın 550 ytl den baslıyor yanı benım butceyı bayaa zorladı

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
250 biraz zor bulursun ama baya bi araştırma yaptıktan sonra belki bişeler cıkar ama bence bütceni biraz daha genişlet 0 bir slammer yada zone

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
msn de konuşalım bmx benim işim .(hkk.34@hotmail.com)(HKK BMX TEAM).Her fiyata bmx war.:cool:

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
@JAckaL34

yaw hakkı abi bişi dicem sen asya dasın ben avrupa gelmesı bayaaaa uzun surer :(

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
ii ii baya erken başlicakmışın(hareketlerde birazcık zorlanabilirsin sakın ben yapamiyorum die kestirip atma biraz uğraş) sana tavsiyem biraz kendini güçlendir faydasını görürsün, eğer bir spordalıyla uğraşıyorsan sana faydası olur benm görüşüm

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
@mac-bmxtreme

yaşım biraz kucuk ama azmın elınden hıc bırsey kurtulamaz:boese157: kesinlikle alıcagım ve ılerde sızın gıbı olacagım

• Beğen
Tepkiler: mac-bmxtreme

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
@BmxAlperen

bende onu diyom zaten azimle başarırsın (zaten benimde bişey becerdiğimyo çünkü bmx yok)