Blackburn Delphi 3.0 & Sigmasport BC 1606 L

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Nispeten sorunsuz olduklarından dolayı kablolu ve ilave olarak kadans ölçüm özelliği olan başlıktaki saatlerden birini almayı düşünüyorum.

Aralarındaki farklar sanırım sigmasport un ekran aydınlatmasının, 7 dil seçeneğinin ve düşük pil uyarısının olması.Bu özellikleriyle ve bir miktar uyumlu fiyatıyla sigmasport bir adım öne geçiyor.Sigmasportun dil seçenekleri arasında tükçe varmı ve saatler ile ilgili görüş-tavsiyelerinizi öğrenebilirmiyim.Teşekkürler.

Scudo

kory

Daimi Üye
Tepki
106
selam
ben Blackburn Delphi 2 yi üç yıldır kullanıyorum geçen iki yıl ortalama haftada 3 gün 10-12 saat kullandım ve bu sene pilini değiştirdim.
daha hiç bir sorun yaşamadım önce Blackburn Delphi 5 almıştım elektronik ortamlarda sapıtıyordu mesela max hız 999 km filan gösteriyordu evde bil. yanında çalışıyordu.
Sigmasport un bilmiyorum hangi modeli olduğunu ama onda da küçük ekran bağlantı yerinin basitliği sonunda blackburn e geçmiştim. kullanımı kolay standart özellikleri var. çok prof. bişey aramayanlara yeter.

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
Blackburn delpi 3.0 kullanıyorum. Aynı anda tek ekranda kadans, sürüş süresi, sürat, alınan mesafe görülebiliyor. Yağmurda performansını beğendim. Daha önce sigma kullanmadım ama specialized markanın en üst modelini kullanmıştım. Ondan kesinlikle daha güzel.