Blackburn Delphi 3.0 & Sigmasport BC 1606 L

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Emrah Pektaş tarafından paylaşıldı.

 1. Emrah Pektaş

  Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  12 Mart 2009
  Mesajlar:
  487
  Beğeniler:
  362
  Şehir:
  Balıkesir
  Bisiklet:
  Cannondale
  Seviye:
  Nispeten sorunsuz olduklarından dolayı kablolu ve ilave olarak kadans ölçüm özelliği olan başlıktaki saatlerden birini almayı düşünüyorum.

  Aralarındaki farklar sanırım sigmasport un ekran aydınlatmasının, 7 dil seçeneğinin ve düşük pil uyarısının olması.Bu özellikleriyle ve bir miktar uyumlu fiyatıyla sigmasport bir adım öne geçiyor.Sigmasportun dil seçenekleri arasında tükçe varmı ve saatler ile ilgili görüş-tavsiyelerinizi öğrenebilirmiyim.Teşekkürler.
   
 2. kory

  kory Kıdemli Üye

  Kayıt:
  18 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  212
  Beğeniler:
  105
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  selam
  ben Blackburn Delphi 2 yi üç yıldır kullanıyorum geçen iki yıl ortalama haftada 3 gün 10-12 saat kullandım ve bu sene pilini değiştirdim.
  daha hiç bir sorun yaşamadım önce Blackburn Delphi 5 almıştım elektronik ortamlarda sapıtıyordu mesela max hız 999 km filan gösteriyordu evde bil. yanında çalışıyordu.
  Sigmasport un bilmiyorum hangi modeli olduğunu ama onda da küçük ekran bağlantı yerinin basitliği sonunda blackburn e geçmiştim. kullanımı kolay standart özellikleri var. çok prof. bişey aramayanlara yeter.
   
  Emrah Pektaş bunu beğendi.
 3. cembarlasic

  cembarlasic Kıdemli Üye

  Yaş:
  45
  Kayıt:
  9 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  244
  Beğeniler:
  252
  Şehir:
  Beylikdüzü-İstanbul
  Bisiklet:
  Cannondale
  Seviye:
  Blackburn delpi 3.0 kullanıyorum. Aynı anda tek ekranda kadans, sürüş süresi, sürat, alınan mesafe görülebiliyor. Yağmurda performansını beğendim. Daha önce sigma kullanmadım ama specialized markanın en üst modelini kullanmıştım. Ondan kesinlikle daha güzel.
   
  Emrah Pektaş bunu beğendi.