Bissan bisikleti

Konu, 'Arşiv' kısmında murathan67 tarafından paylaşıldı.

1. murathan67

murathan67 Yeni Üye

Adı:
    Piyanist Murathan
    Bisiklet:
    Bisan
    Bisan bisikletlerini iyi ve kaliteli diyenleri çok duyuyorum ve bu da beni sevindiriyo sizce iyi bi marka mı iyi bi bisiklet mi bana bilgi verirseniz sevinirim saygılar [​IMG] :):harika::hrkbuya::naslyany:

mariokaldato bunu beğendi.
  2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Öncelikle bir ortama yeni girince selam verirsen cok iyi olur. Yinede aramiza/Foruma hosgeldin.

Gelelim bisan bisikletine, profilinde bisikletinin bisan oldugu yaziyor. Bu durumda bir bisan sürücüsü olarak sordugun sorunun cevabi net ve detayli olarak sen olmasi gerekiyor. Kullandigin markanin nasil oldugunu sen daha iyi bilmen gerekiyor.:)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-20_14-13-9.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...