bisklet alacam karar veremıyorum yardımcı olursanız sevınırım...

Tepki
3
sadece gunde ıkı saat bınecegım fıyatı 700 gecmesın spor amaclı dusundugum bır bısıklet ıstıyorum bianchının bır modelı olabılır mı?yoksa ne onerırsınız sımdıden tsk ederım....

bu arada kilit ne önerırsınız?

Scudo

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
mrb forumda biraz araştırma yaptıysan kimse bianchi önermez trek, scott, kron, sedona, giant gibi markalara bakmanı öneririm. Foruma göz at benzer konular bulursun fiyat açısından.

Tepki
3
söylemesi ayıp ama bu markaları yeni duydum (giant dısında) tsk ederım tavsıyelerıne bakacagım pekı ankarada bısıkletı nerden alabılırım saglıklı bır sekılde?

unalkutlu

Üye
Tepki
37
salcano önerebilirim 2 hafta oldu alalı ng303sv modelini aldım.fatoları biraz önce yükledim istersen bakabilirsin.çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: abdullahgorkem

enginayan

Üye
Tepki
132
Abdullah kardeşim ben bianki yerine aşagıdaki bisikleti öneririm 500 tl civarı kalan parayıda kask, kilit, km saati vb. aparatları almaya kullanırsın ben hussar kullanıyorum ama bu bisiklet senin ihtiyaçlarına cevap vereceği kanaatindeyim.
ASTRO
ALU
TERCİH SENİN...

(link)

• Beğen
Tepki
3
@enginayan

tsk ederım benım sanırım erdoganlar bısıklete gıtmem lazım yada sızın bır tavsıyenız var mı?

enginayan

Üye
Tepki
132
ARKADAŞLAR YANLIŞ MI GÖRÜYORUM SALCANO İMPETUS ÖN-ARKA DİSK FREN VE BU FİYATA BUNU BİRİ BANA AÇIKLAYABİLİR Mİ?

(link)

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
@abdullahgorkem

ben de yeni aldım bisikletimi almaya karar verdikten sonra senin gibi bende buradan yardım istedim ve ben de senin gibi ilk defa duymuştum bu markaları işin içinde olanlar iyi biliyorlar ama. Disk frene gelince senin bisikleti kullanma şekline bağlı aslında disk frenin en büyük avantajı yağmurdan çamurdan etkilenmemesi ama disk frenlerinde bakımı zordur (araştırmalarıma ve önerilere göre söylüyorum) hele ucuz modellerde genelde mekanik disk oluyor mekanik diskler hiç tavsiye edilmiyor. Yani çamura balçığa girmeyeceksen disk frenin pek bi mantığı yok. Ama yine de sana kalmış tabiki. Eğer yanlış bir değerlendirme yaptırysam tecrübeli arkadaşlar lütfen düzeltsin. İyi forumlar.

Tepki
3
kullanacagım zaman ısımden dolayı saat 22:00 24:00 arası ve yazın... onun dısında benım ıcın cok zor... dısk fren sanırım benım gıbı amator bırı ıcın fazla gelır gıbı geldı bana(bilmıyorum ama öyle dusundum bıran ıcın nedense:)tavsıyelerın ıcın cok tsk ederım...

• Beğen
Tepkiler: Onur Berberci

enginayan

Üye
Tepki
132
@abdullahgorkem

bence amatörlükle ilgili degil kullanma rahatlıgıyla ilgili v fren herzaman için yeni başlayanlara rahatlıktır. bu forumda oylansa en cok v fren kullana cıkar bende dahil.

• Beğen
Tepki
3
@enginayan

tsk ederım kesınlıkle v fren alayım o zaman bısıklette kararsızım hala bakalım ne kısmet olcak...

ahmetcosar

Üye
Tepki
2
Ankarada deltabisikletten 2 hafta önce Geotech Sherpa aldım. 400TL 10 taksitli fiyatı var. Şimdilik memnunum. Umarım sorun çıkarmaz.

Aykansin

Daimi Üye
Tepki
126
hocam mekanik diske hiç girme v fren yeter sana bisikleti seversen bol bol pedalladıkça forumu da takip etmeye devam edersen zaten bisikletin kompenentlerini yükseltme çabasına gireceğinden emin ol hid. disk asfalt yolda her ne kadar lazım olmasada çok keyifli,güçlü frenleme olanağı sağlıyor serçe parmağınla frene dokunman yeterli bakımına gelince yağ kablo içinde dışarı ile hiçbir teması yok kirlenmiyo kolay kolay değişmek icap etmiyor yani, helede senin benim gibi araziye yarışa girmeyen kullanıcılar için disk fren kolay kolay bakım istemez

• Beğen

orinafore7

Üye
Tepki
3
bende birşeyi merak ediyordum...ince lastik kalın lastige gore nasıl bi rahatlık gosteriyor ne kadar fark ediyor..ornegin kac km hıza cıkabilir?