bisiklette vites

Tepki
2
Arkadaşler bisikletin için vitesler çok önemli.size sorum şu bianchi bisikletlerde 700 tl civarındaki bütün bisikletlerin viteslerinin markası SHIMANO TOURNEY SERIES peki bu vites sistemi iyi midir

Scudo

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
tesadüftür daha önceden bende tourney kullanıyordum altus ile değiştirdim ve bugün tourney aktarıcımın temizliğini yapım ihtiyacı olan birine vermek için biraz ağır ama oldukça sağlam bir aktarıcıdır ve sizin kullanımınıza uygundur..

• Beğen
Tepkiler: ahmet_257_aa

ilkcan çağdaş

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Tourneyi bende kullanıyorum,hiç ağır olduğunu görmedim.Aksine beklediğimden çok iyi.Sizin kullanımınız içinde tourney uygundur,hemde ucuz.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@ahmet_257_aa

Fiyat performans olarak bakılacak olursa 700 liralık bir bisiklette Tourney yetersizdir fazla para vermektir.Shimanoda MTB komponent serisinin en düşük modelidir.Çin mallarına göre oldukça iyidir fakat 700 liranın karşılığı değildir.Acizane benim fikrim budur kişilere göre değişebilir :)

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
bencede 700 lıralık bısıklete tourney dusuk kalır hıc degılse altus koymaları lazım :)

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Ferhat abi ye katılıyorum.Tourney az kalır. Bulabilirsen 2011 Kron Xc1000 lere bak. Ben bu yaz full Alivio donanımlı XCM v3 maşalı olanını 750 TL'ye aldım. Gerçekten memnun kalırsın.

Canberk Baydar

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Salcano
700 liralık bisiklete göre tourney çok kötü bir vitestir eğer sıfır bisiklet alıyorsanız salcano modellerine bakmanızı öneririm