bisiklette kilit

Tepki
27
Arkadaşlar forumda dolaşırken gözüme çarptı bi arkadaş sedona 741im vardı çalındı demiş.siz bisikletlerinizi çaldırmamak için neler yapıyorsunuz.Benim bi arkadaşım giant marka bi bisiklet almıştı ve koskocaman motor kilidiyle bağlıyordu ben abartılı buluyordum ama galiba bende motor kilidi ile bağlıcam.bisikleti korumak için sizin önerileriniz neler.Cevaplayan arkadaşlara simdiden teşekkürler

Scudo

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
ucuz yedek bir bisiklet alıp şehir içi işlerinizi onunla görebilirsiniz kilit kesin bi çözüm değil açılamayacak kilit yok çünkü dediğim gibi bi yedek bisiklet alın 50-100lira civarı onunla iş görün yok almam derseniz bi arkadaş bulun işlerinizi beraber halledin sen işini görürken o beklesin o işini görürken sen beklersin yok buda olmaz dersen piyasa 20liraya satılan sağlam kilitler var onları kullanabilirsin ama çok kesin bi çözüm yolu değildir

Tepki
27
20 liralık büyük bi motor kilidi galiba en iisi çünkü bisikleti alırken çoğunlukla şehir içinde kullanmak için alıosun bi söz vardır sakınan göze çöp batar die en iisi fazla üstünde durmamak

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bi zamanlar bende öle diyodum.ama arıtk sakınsanda sakınmasanda o çöp batıyo.ben as bisikletimi 5. kata çıkartıyorum dandik bir tane daha var onu aşağıda bırakıyorum.bir markete falan giriceksem onunla gidiyorum.sürüşten zevk almak istiyosam geotech le gidiyorum.

Tepki
4
ben de bi tane alıcam bu aralar. önerebileceğiniz hafif bisikleti çizmeyecek güzel bir model var mı 30-35e kadr çıkabilirim

Tepki
27
Benim bildiğim yok ama benim için sağlam olması en önemlisi zaten kilidi bisikletin üstünde taşımam

Mehmet Ortaç

Aktif Üye
Tepki
59
ben de geçen hafta bmximi çaldırdım üstelik kilidim sağlamdı.işlerini halletmek için biyere gideceksen sağlam bi kilit al ve işini hızlı bir şekilde bitirmeye bak.ve işini bitirdiğinde evin balkonuna koy

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
hafiflerin hiçbiri bir işe yaramaz 30 liralıklar işe yaramaz.zincirler dahi işe yaramaz.size kendi aldıgım ürünü öneririm ağırlıgı yaklaşk 2 kg u lock kesilmesi metal testerisiyle imkansız kryptinote ismi.Yanlız çok ağır ama yapaca birşey yok.

Tepki
27
motor kilidini arkadaşım 15e almış bisikletçilerde satılıyor internet üzerindede vardır araştırman gerek ama ben sanal ortama pek güvenmem ondan dolayı en iisi bi bisikletçiye gidip alman

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
benim dediğim 100 dolar falan türkiyeye yollamıyorlar ben direk amerikadan almıştım.

Cihan ÜRÜT

Daimi Üye
Tepki
69
Arkadaşlar en güzeli çelik zincir alın, üzerine çizmesin diye su borusu geçirin ve kale veya daf gibi kaliteli marka kilit kullanın... Açmak için saatlerce uğraşmak lazım. Ama bu ekipmanı bisikletinizde taşırsanız biraz ağırlık olacaktır...

Tepki
27
Pofff ben bisikleti en çok dershaneye ve okula gitmek için kullanırım.Mecburi olarak bisikletimin yanına 4 5 saat gidemem ne yapıcam bilmiyorum

Tepki
27
Bu arada benim derdim bisikleti çarşıya çıkarırken nereye koyacaım yoksa evimde bisikleti koyabileceim çok fazla yer var peki bu konuda ne öneririniz mesela insanların ço0k fazla geçtiği bi yere koyarsan kimse çalmaya yeltenemez gibi

Tayyip.Öztürk

Daimi Üye
Tepki
22
O iş pekde belli olmaz.Tıpkı kendi bisikletiymiş gibi gider uğraşır.Kimsenin umrunda olmaz sen başka çözümler ara...