Bisikletm için lasitk seçimi

Tepki
0
Kron xc250 kullanıyorum. O Rubena'lar ile turlara da çıktım, araziye de girdik. Tek sıkıntım turlar. 80-90 liralık bir bütçem var. 1.50 olabilir 1.75'de tercih edebilirim. Yalnız şu çok önemli! Lastikler ıslak zeminde kaymamalı! Beni yormamalı. Hafif toprak yollarda tutunmalı ve patlamalara 10 üzerinden 6-7 vereceğiniz şekilde dayanıklı olmalı.. Elbette onunla araziye girmeyeceğim. Fakat bazen mecbur kaldığım için, hafif toprak yollara ve çimenli yollara giriyoruz.

Scudo
Tepki
25
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Maxxis Detonator 26*1,5 yol lastikleri adet fiyatı 60 tl. bende bundan almayı düşünüyorum. tavsiye ederim. şuan bütçem olmadığı için para biriktiriyorum. lastiği muratoğlu bisikletten inceleyebilirsin. ıslak zeminde maksimum performans. arazide fena sayılmaz. tam bir yol lastiği.

Tepki
25
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Maxxis Detonator 26*1,5 yol lastikleri adet fiyatı 60 tl. bende bundan almayı düşünüyorum. tavsiye ederim. şuan bütçem olmadığı için para biriktiriyorum. lastiği muratoğlu bisikletten inceleyebilirsin. ıslak zeminde maximum performans kayma yok. arazidede fena sayılmaz. tam bir yol lastiği

Tepki
0
Gördüğüm kadarıyla, lastikler bana göre. Almayı düşünüyorum. Farklı alternatiflerde önerebilirsiniz..

Tepki
25
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
tabiki farklı altarnatiflerde var. 3 aydır bende lastikleri araştırıyorum. ama benim kafama hem fiyat hem performans açısından en uygun bu lastikler geldi.

Tepki
25
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
evet sürüş sitilinize bağlı olarak keskin dönişlerde tehlike kaçınılmaz olabilir. sitilinizi lastiklere göre değiştirirseniz bisikletinize daha çok zevk alarak binersiniz

Tepki
25
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
nasip olursa birkaç haftaya kalmaz bende alacağım. ama şuan 7 aylık rubena lastikler var onları biraz eskiteyim istiyorum.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Maxxis Overdrive bakın derim.Biraz ağırdır ama üzmez.