bisikletle yeni dünya rekoru 263km/s

Scudo

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
bisikletle alakası olmayan adam bisikletin pedalını çevirmeden piskletin kıcına bagladıgı hıdrojen tüpüyle hız denemesi yapar,ben böyle videolardaki amacı anlamıyorum yav

• Beğen
Tepkiler: burak1277

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu, tepeden aşağı salıp kafayı gözü dağıtan arkadaşın bisikletinde motor yoktu sanırım. Motor olunca bence bisikletle hız rekoru olmuyor bu. Mantık dışı yani.

Tepki
14
Bisiklet
Kron
ufak küçük amaçlı roket ile o hıza ulaşmış ama nasıl lastik dayanıyor ona hayret

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
önemli olan düz yolda insan gücü ile hız yapmak rekor kaç acaba

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@ahmetcan44

karbon fiberdne bisikleti amartisörün oradan parçalanıp ayrılmıştı onun rekoru ise 130larda bir şeydi yanardağın tepesinden iniyordu

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
bence bunun bisikletle alakası yok 2 tekerli bir roket hız rekoruru çinde bir bisikletle arkadaşın dediği gibi 130 kadar çıkmış sonra amortisör kopmuşdu (ama rock shock olasaydı kopmazdı :D ) değer rekorda 230 önünden özel yapım kamyon benzeri bir araç gidiyordum sadece rüzgarı yani airodinamik için hiçbir destek almadan pedal gücüyle 90 km hızdan 230 km hıza çıkmış ama 3 aynakol vardı

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
konu başlığını görünce birşey çıkıcak zannettimde bunun motorsikletten ne farkı kaldı şimdi

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@murataslan

Katılıyorum. Kas gücü olmadan mantıksız.