Bisikletle Uludağ Zirve Tırmanışı (Eskişehir - Bursa - İstanbul ekipleri)

intikam91

Aktif Üye
Tepki
149
İsim
Sercan A.
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok güzel bir gezi olmuş katılmak isterdim ama kesinikle çıkamazdım eskişehirden bursaya ardındanda uludağ zirveye çıkmak gerçekten çok büyük bir iş gelcek tur resimlerinizi görmek dileğiyle

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Offf harika ya...
Valla nasıl canım çekti anlatamam bu kadar yorgun olmama rağmen içim bir garip oldu keşke bendee orda olabilseydim diye düşününce...

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Tebrikler çok güzel gezi yapmışsınız.Oldukçada zorlu bir yolda sanırım.
Fotoğraflar için teşekkürler.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Uçmuşsunuz siz...

Emeğine saygı duyuyorum ve tebrik ediyorum...

Sadece şunu söyleyebilirim: Bu iş ekip işi... Kafa dengi adam olmazsa olduğun yerde sayarsın...

• Beğen
Tepkiler: Battalcan

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
slm arkadaşlar biraz gecikmeli yollıcam fotoları çünkü bağlantı kablosunu almayı unutmuşum herkesten özr dlrm AMA müthiş olcak.vee eye müthiş bir anlatı ve foto olmuş.ellerinize sağlık.oraya hakkatende biz mi çıktık diye düşünmüyor değilim duyanların tek söylediği şey (SİZ MANYAKSINIZ):):)akutun da dediği gibi zirve ilk defa bukadar bisikleti bir arada görüyor.ne mutlu.herkese selamlar gelemeyen dostlar çok şey değil hyatınızda eksıklıği dolduramayacak kocaman bir anıyı kaybettıler:):):)byyyyyy istanbul pedalşörler den bol alkışlar

• Beğen
Tepkiler: eYa

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@grikartal

Grikartal'ım hoş geldin nihayet. Özledim yahu sizleri. ;) Ne biçim bi alet bu bisiklet bir günde İstanbul, Bursa, Eskişehir ekibini kaynaştırdı. Kanım kaynadı tüm ekip süperdi.

Abi Allah bize akıl fikir versin. Uludağ zirvesinde Akut'u bile şaşarttık ya daha ne olsun :D Sanki rüya gibiydi. :rolleyes:

Teşekkürler yazı ve fotoğraflar için elimden geleni yaptım, beğendiğinize sevindim. Şimdi sıra sizlerde. Merakla bekliyorum.

Sizin inişiniz de problemli olmuş abi var mı zarar ziyan sende, bisiklette ?

five

Part time turcu
Tepki
3.961
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Uludağ'ın zirvesinde bisiklet... Daha ne olsun ? Yüreğinize, emeğinize sağlık.

Müthiş gezinizin müthiş paylaşımı için de ayrıca teşekkürler.

Siz yol açın bize arkanızdan gelelim :)

five

• Beğen

backbone

Üye
Tepki
21
selam efrahim kardeş ellerinize saglık insan oglu sadece istemesi yeter yapılamıyacak birşey yok....görüşmek üzere...herkeze selam pedallamaya devam....

• Beğen

barhay

Aktif Üye
Tepki
165
Tebrikler arkadaşlar.. Bu tebrik zirve için.. Uludağ a 2 defa çıkmıştım eski dağcılık yıllarımda tabi bizim çıkışlar kışındı kış dağcılığı. Sisinkisi ayrı bir şey olmuş bisikletle zirve.. tebrik ediyorum sizleri her zaman yaşayamayacağınız bir anı yaşamışsınız.. oğullarınız yada kızlarınız olduğunda sizlere hayran kalacaklar ... idaalı bir hedef ama gerçekleşe bilecek bir hedef. eskişehirden bursaya . ordan uludağa tırmanış. süpersiniz.. mukamevetiniz çok iyi.. sizi bisikletin alpinisleri ilan ediyorum .:))))

sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Battalcan ve eYa

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
tebrikler arkadaşlar...
çok keyif aldım gerek ftoğraflardan gerek yazılardan...

dağlara olam özlemimi bir nebze olsun gidermiş oldunuz..elinize ayağınıza sağlık....

yakışır...daha niceleri ;)

• Beğen
Tepkiler: Battalcan ve eYa
Tepki
21
hepsini bi solukta okudum helal olsun diyorum ben okurken heycanımdan duramadım. tebrikler bol pedallı günler

• Beğen

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
Abi sizleri tebrik ediyorum.Ben 17 yaşındayım bursa doğumluyum daha bir kere zirveye çıkmak nasip olmadı.Üstelik her yaz mevsiminde uludağda kalmama rağmen.Siz eskişehirden gelip uludağa çıktınız.Tebrik ederim çok güzel olmuş.

• Beğen

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bir kaç resimde benden baywww:D :D

(link)

işte kalk borusu ile hazır kıta bekleyen pedalşörünüz

(link)

bilin bakalım ben nerdeyimmmm:D :D

(link)

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
katılan herkesi kutluyorum.Ben de daha önce zirveye cıkmış biri olarak yaptığınız olayın kolay bişey olmadığını en iyi anlayanlardan biriyimdir heralde..üstelik eskişehirden gelip de..bu arada bursa ve istanbul takımlarını da arkadaşları yalnız bırakmadıkları için kutluyorum..söylenecek cok fazla söz yok ne diyim..tebrikler bir kez daha

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Güzel ve unutulmaz bir gezi olmus.Tebrikler.Yalniz dikkatimi çekti gece sürüsünde kimsede reflektör yok.Caddeden gidiliyor.Bu grubu kurmak kolay degil.Türkiye de fazla bisikletçi de yok...Gece sürüslerinizde reflektör kullanmanizi rica ederim.Türkiye yollari ve söförleri pek duyarli degil.Bunu unutmayin.Herbir arkadas degerli.Umarim yanlis degerlendirmezsiniz beni :)

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@five

Ben teşekkür ederim. Estağfirullah yol açmak ne haddimize, hep beraber gidelim ;)

@backbone

Sağol Ahmet abi. "Zoru mutlaka başarırsınız, imkansız biraz zaman alır" düsturunu bizzat uyguladık. Tabi ki insan oğlu istemek ile herşeyi yapabilir ama Allah'ın yardımıyla. Biz bile şaştık kendimize.

@barhay

Teşekkürler Barbaros abim. Yazıyı okuman beni çok mutlu etti ;) Bisiklet Alpinistleri ilginç bir terim olmuş, Allah razı olsun, bunu sen gibi dağcı birinden duymak onur verici. :)

@Murat CER

Sağolasın Murat abi. İş yoğunluğunda vakit ayırıp yazımızı okuduğun için çok teşekkürler. İnşallah bir dahakine sizler de aramızda olursunuz ;)

@kaçakyayın

Teşekkürler, okuduğunuz ve yorumunuz için

@Mustafa_Temizel

Teşekkürler. Keşke sen de aramızda olsaydın ya da en azından tanışabilseydik. İnşallah bir dahaki sefere ;)

@mehty

Gerçekten zirveye çıkanların bu işin ne kadar zor olduğu anlamaları daha kolay. Bursa ve İstanbul ekiplerine tekrar teşekkürler

@xcangel

Gece sürüşlerinde Eskişehir ekibinde flaşör ve far vardı. Zirve tırmanışına gelen diğer arkadaşların da çoğunda vardı. Fotoğraflara pek fazla yansımamış. Bizleri düşündüğünüz için teşekkürler

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Zirve yolunda ayrıldığımız Bursa ekibi, neredesiniz yaw:(

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
işte bir kaç resim daha

(link)
(link)
(link)

diğerleri birazdan geliyorrrr :D :D

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Hızlı ve Grikartal sizlere ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İstanbul'dan gelip de bizleri yalnız bırakmadınız. Konuya cevaplarınız ve fotoğraflarınız için ayrıca teşekkürler.

Yahu Niko keşke zirveye gelsen bir de oranın yüksekliğini ölçseydik senle :D

;)