Bisikletle Turkiyede Sahİl Turu Ne Dersiniz???

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
...BISIKLETLE AKDENIZ TURU...
ARKADASLAR SAGOLSUN MEHMET ONKAN ABIME BURDAN TŞK EDIYORUM BU KONUYU ONUN SAYESINDE ACTIK...BIZ SIZIN GIBI BISIKLET SEVERLERLE BIRLIK OLUP GUZEL BIR BISIKLET TURU YAPMAK ISTIYORUZ...

...GUZELGAH VE TARIH...

TARSUS+MERSIN+ANTALYA+MUGLA+AYDIN+İZMİR=980 KM

+MANISA+USAK+AFYON+AKSARAY+NIGDE+ADANA+MERSIN=1071 KM

ÖZEL OLARAK DURULACAK YERLER:

1:BU YERLERI TURUMUZA GELECEKLERLE BERABER KARAR VERILECEK.

NOT:

1) TURUMUZ TAMAMEN EGLENME,ARABA İZİ OLAN YERLERI TEKER IZI YAPMA,EKSOZ DUMANI KOKAN YERLERE PEDALIN GUCUNU GOSTERME TURUMUZUN AMACI...
2) BU TURDAN HICBIR MADDI BEKLENTIMIZ YOKTUR DEDIMIZ GI SADECE EGLENCE VE BANA TARSUSDAN ITIBAREN BANA ESLIK EDECEK VEYA MERSINDEN BIRI LAIZM LUTFEN EMEGE SAYGI KAPSAMINDA CVP YAZIN ITIBATA GECMEK ICIN

TELEFON NO:05388243258 (LUTFEN MESAJ ATIN ARAMALARA CVP YOK)
MSN:ceyhun.555@hotmail.com

ÖNEMLİ
Bırde turumuzun harıtasını cızdım nasıl koyacagım konusunda yardımcı olurmusunuz tesekkurler...

Scudo

memet_26

Üye
Tepki
4
arkadaşlar ceyhun arkadaşımız gerçekten güzel bir plan hazırlamış ve kendiside gerçekten böyle organizasyonlara karşı çok meraklı bir arkadaşımız ltfen onu yalnız bırakmayalım teşekkürler

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
geri tuşuna tıklayın ve mesajınızn birkaç altındaki mesaja bakın işinize yarayacaktır:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sagol abım sende olmasan sımdıden bır kısı buldum da FATIH GUVEN ın ne demek ıstedını anlamadım...acıklarsa sevınırım

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
(link)

yanlış anlamayın yardımı olur diye söyledim..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ii ama fatıh guven ne demek ıstıyo anlamadım dedıgım gıbı :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
pardon yanlıslıkla yazdım kardes fatıh guven sagol senıde gezımızde gormek ısterız???

maxicef

Daimi Üye
Tepki
219
Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
Öncelikle tebrik ederim gerçekten bunu düşünmek bile çok güzel ve zor birşey...Feyyaz arkadaşımızın turu olan yaşasın yaşam turunda bize eşlik etmenizi isterim ne kadar çok arkadaş o kadar eğlenceli bi gezi olur feyyazın hazırlamış olduğu ayrıntılı rota bu linkte yer almaktadır (link) düşünürseniz irtibata geçeriz sağlıcakla

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
pekı de onlar artvınden baslıyorlar artvıne nasıl gıdecegım mersınde oturuyorum bu ko0nuda da yardımcı olursan sevınırım msn ekle konusuruz..

maxicef

Daimi Üye
Tepki
219
Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
bende kayseride oturuyorum bisikletleri otobüse atıp artvine gitcez oradan pedallamaya başlıcaz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ama bıde aıleden ızın almam lazım yas 16 ne dıcem anne 2 hafta yokum turkıye kıyılarını mı gezecem dıcem ???bıde artvınde kalacakmısınız...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
furkan onlıne san msn nı ekledım kabul et konusak ve bu gezı ıcın gereknelerı yazarmısı nkac kısı cadır mı kalmıcaz mı bır yerde bılgı verımısın ...

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Tavsiyem şu; biraz bekle bi reşit ol kaç km'lik yol planlamışsın mazallah başına birşey gelirse kim alacak sorumluluğunu..

Hem güzel bi kondüsyon yapmış olursun..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
olma z ama benım bısıklet arayısım suruyo umıt ve salcado ve celık arasında kaldım hangısı dıye arıyom acaba yardımcı olurmusunuz