bisikletle perşembe ordu seferi yapan varmı?

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında kaan demir tarafından paylaşıldı.

1. kaan demir

kaan demir Yeni Üye

Seviye:
    yazın perşembeden orduya su seferi yaptım bisikletle.sahillerde fidangörlerde cirit attım.hergün gidip geldim.yaklaşım 13 km falan.belki beni perşembe ordu karayolunda görmüşsünüzdür....

2. burçin öner

burçin öner Üye

Seviye:

Biz yaz veya kışın fark etmeden her yere geziler düzenliyoruz geçen hafta da kırlı dolaylarındaydık bu hafta ise girasun bulancak çevresine gideceğiz ordudaysan veya katılmak istersen buyur ayrıca bisiklet safari - ordu facebook sayfamızdanda etkinliklerimizi takip edebilirsin:in:

adam_mustafa55 bunu beğendi.
    kaan demir

kaan demir Yeni Üye

Seviye:
    çok katılmak isterdim ama şu an ankaradayım.inşallah başka zaman...

4. burçin öner

burçin öner Üye

Seviye:
    her zaman bekleriz istersen etkinliklerimizi facebook tan takip edebilirsin bisiklet safari - ordu sayfamızdan

İlginizi Çekebilir

07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2017-3-26_10-43-17.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...