Bisikletle arazide,dağda bayırda tura çıkmak...

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
Herkese selamlar....Arkadaşlar bende dağ bisikleti var ve ben arazide toprak yolda hatta yol olmayan yerlerde gitmek istiyorum..Tabi daha hiç böyle bir girişimim olmadığı için amatörüm..O yüzden acaba böyle sürüşlere giden arkadaşlar var mı?Düzenli böyle turlar var mı?Katılmak isterim...

Scudo

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
Evet arkadaşlar...O kadar dağ bisikleti kullanan var...Herkes asfaltta mı kullanıyor bisikletini?

ismail eren

Forum Demirbaşı
Tepki
593
Bisiklet
Scott
burada asflat üzerinde tura çıkmak için arkadaş bulunması dahi oldukça zor oluyorken, sizin birilerini bulmanız kolay olmayacak.

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
biz ara sıra dediğiniz yollara giriyoruz çok zevkli oluyor ve üstünüzde bisikletinizde kirleniyor kocaelinde olsaydınız aramıza katılırdın turlardık beraber :)

• Beğen
Tepkiler: Berge Çelik

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
@Melih Çolak

Tam istediğim gibi ...:)Umarım bende bir grup bulabilirim..Yoksa belki zamanla bu boşluğu ben doldururum :)

@ismail eren

İşte bu gayet karamsar oldu..Umarım bulabilirim:)

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
Yaz geldi ve bu tarz bir tur arayışımı güncelliyorum...2 kişiyiz ve turlar olursa .. Arazi sürüşlerine katılmask istiyoruz...Yokmu gezip tozan :)

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
@M Manus

Teşekkürler..Herkes pek bir umutsuz duruyor...Çook mu zor birşey arıyoruz anlamadım

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Yok kolay kolay bulamazsınız, genelde arkadaşlar mtb bisikletlerle downhill yapıyorlar :) İşin şakası bir yana, Çanakkale'de olsaydınız beraber nice güzel yollarda ecdat toprağında pedallardık. Ama İstanbul'un dağı taşı artık yol gibi oldu, orada ormana giden arkadaşlar varmı bilemem. Fakat şunuda çıkarmayın aklınızdan bana göre dediğiniz dağlarda turlamanın zamanı kış yahut ilkbahar aylarında daha yoğun olabilir. Çünkü yaz ayında o sıcakta dağlarda; çiyan'ından tutun yılanına akrebine kadar her türlü tehlike olabilir. Belki bu yüzden bu yaz günlerinde arkadaş bulamıyor olabilirsiniz. Belki de kimse sizi takmamıştır, Allah'ın takdiri. Umarım aradığınızı bulursunuz. Saygılarımla :)